ALPALOUKA, ŠPIČÁK, ŠUMAVA - TJ TATRAN - LYŽOVÁNÍ ŽELEZNÁ RUDA : VÝSLEDKY PODZIMNÍ BĚH ŽELEZNORUDSKEM 2017

Cesta: Titulní stránka > Tělovýchovná jednota > Činnost

Menu

Kontakty

Provoz vleku
Václav Nový
Tel.: 602133995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
novy.stavitelstvi@tiscali.cz 

Chata ALPALOUKA
Špičák 151
340 22 Železná Ruda

Kontakty:
Liebl Irena - 604 626 264
Nový Václav - 602 133 995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
irena.liebl@seznam.cz

TJ TATRAN Železná Ruda z.s.

Špičák č. p. 151
340 04  Železná Ruda
E-mail:
tatranzr@seznam.cz

Michal Pscheidt
Michal.Pscheidt@tiscali.cz
Václav Nový
novy.stavitelstvi@tiscali.cz

Nepřehlédněte

Svojí polohou vytváří Železná Ruda, Špičák a Hojsova Stráž ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Témata

Naše prezentace se zabývá těmito tématy:

Lyžování Šumava
Lyžování na Šumavě
Lyžování Železná Ruda
Lyžování Špičák
Biatlon
Chata Alpalouka - ubytování
Tělovýchovná jednota Tatran

 

 

Výsledky Podzimní běh Železnorudskem 2017

  28. PODZIMNÍM ŽELEZNORUDSKEM - DEBRNICKÉ OKRUHY  
TJ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA - LYŽAŘSKÝ ODDÍL
28.09.2017
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Pořadí MUŽI A 1977 - 1997 9 000 m
1. TOMÁŠ EISNER PILSEN MAN 33:08,6
2. LUKÁŠ FRIEDL Plzeň 36:34,5
3. ONDŘEJ KOCUM Klatovy 37:08,3
4. DAVID HAJŽMAN Nýřany 37:28,1
5. MAREK SVÍTIL Tatran Že Ru 38:06,3
6. TOMÁŠ DOLEJŠ Sokol Mochtín 39:12,4
7. MIROSLAV DUDA Prazdroj Plzeň 40:24,9
8. JAKUB FRENZL SK LOGAN 44:08,3
9. JAN BENEŠ Strážov 58:01,7
MUŽI B 1967 - 1976 9 000 m
1. RICHARD ŠIMURDA USK Plzeň 34:39,0
2. MARTIN ŠIMURDA Fischer ski klub Šumava 34:46,2
3. MICHAL PSCHEIDT Tatran Že Ru 41:41,9
4. PAVEL OUŘADA Klatovy 54:19,6
MUŽI C 1957 - 1966 9 000 m
1. IVAN DAVID Stříbro 35:50,1
2. ALOIS ŠATRA Tatran Velké Hydčice 39:10,0
3. ROSTISLAV KUDRLIČKA ADAM team Kluky 44:34,4
4. PAVEL VALEŠ NEI Žihobce 49:34,5
MUŽI D 1947 - 1956 9 000 m
1. VÁCLAV ŠMUCLER LOB PLUS Plzeň 47:52,9
2. MILAN ČERNÝ SC Černý Plzeň 51:23,1
3. JIŘÍ ČADA KČT Nýrsko 56:43,7
MUŽI E 1946 a starší 4 500 m
1. FRANTIŠEK MÄRZ Sokol Kout 35:16,3
ŽENY 1997 a starší 4 500 m
1. HANA HANZLÍKOVÁ EAGLOVICE TEAM 25:43,5
2. HANA ŽOHOVÁ EAGLOVICE TEAM 27:42,5
3. HELENA MATOUŠKOVÁ SUŠICE 28:22,4
DĚVČATA 2012 a mladší 80 m
1. ALENA OUŘADOVÁ MŠ KLATOVY 17,4
2. ADRIANA KOČÍ MŠ ŽELEZNÁ RUDA 22,7
3. JOSEFÍNA KULHÁNKOVÁ HOJSOVA STRÁŽ 50,1
CHLAPCI 2012 a mladší 80 m
1. MATYÁŠ SÝKORA TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 15,8
2. KRISTIÁN KOČÍ MŠ ŽELEZNÁ RUDA 20,7
3. JAKUB LEHEČKA MŠ ŽELEZNÁ RUDA 21,1
4. TOMÁŠ VÁNĚ MŠ ŽELEZNÁ RUDA 24,7
5. ADAM KOCUM TTK KLATOVY 29,8
6. TADEÁŠ VÁNĚ MŠ ŽELEZNÁ RUDA 38,5
DĚVČATA 2010 - 2011 160 m
1. LUCIE SCHEJBALOVÁ SKI KLUB ŽR 32,5
2. ZORA ČÁSTKOVÁ SKI KLUB ŽR 33,1
3. KATEŘINA MOSINGEROVÁ SKI KLUB ŽR 33,9
4. ANNA ŘEŘICHOVÁ GYMNASTIKA KT 40,2
CHLAPCI 2010 - 2011 160 m
1. DAVID SVÍTIL SKI KLUB ŽR 30,7
2. JAKUB CHALUPSKÝ ZŠ ŽELEZNÁ RUDA 31,6
3. ALEX ŠKACH SRK ŽELEZNÁ RUDA 33,2
4. MARTIN NGUYEN ZŠ ŽELEZNÁ RUDA 33,7
5. JONÁŠ POSPÍCHAL ZŠ ŽELEZNÁ RUDA 34,2
6. LUKÁŠ SVÁTA ZŠ PLZEŇ 34,8
7. PAVEL NGUYEN ZŠ ŽELEZNÁ RUDA 35,2
8. ANTONÍN FRENZL SK LOGAN 35,6
9. MARTIN KOCUM TTK KLATOVY 36,1
10. LUKÁŠ URBÁNEK SA ŠPIČÁK 36,6
11. JAKUB ŠEVČÍK SRK ŽELEZNÁ RUDA 38,3
12. JAKUB SOUKUP ZŠ ŽELEZNÁ RUDA 38,8
13. TOMÁŠ VALEŠ MŠ SUŠICE 43,1
DĚVČATA 2008 - 2009 320 m
1. ALENA MATOUŠKOVÁ AK SUŠICE 1:06
2. - 3. AGÁTA ČÁSTKOVÁ SKI KLUB ŽR 1:07
2. - 3. EMMA TOBIÁŠOVÁ ČSK 1:07
4. ANEŽKA KOPELENTOVÁ ZŠ ŽELEZNÁ RUDA 1:12
5. NIKOLA LEHEČKOVÁ SKI KLUB ŽR 1:13
6. KATEŘINA SVÁTOVÁ AK ŠKODA PLZEŇ 1:14
7. EMMA MATĚJKOVÁ SKI KLUB ŽR 1:15
8. RASÁLIE GARBOVÁ SKI KLUB ŽR 1:16
9. LUCIE ŠEVČÍKOVÁ SKI KLUB ŽR 1:17
10. VENDULA ŘEŘICHOVÁ KARATE KLUB KT 1:19
11. ŠÁRKA OUŘADOVÁ ZŠ KLATOVY 1:20
CHLAPCI 2008 - 2009 320 m
1. ŠTĚPÁN SVÍTIL TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 1:02
2. JAKUB ČADEK TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 1:04
3. ŠIMON LEHKÝ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 1:05
4. - 5. MATYÁŠ JÍCHA SRK ŽELEZNÁ RUDA 1:09
4. - 5. JAN URBÁNEK SA ŠPIČÁK 1:09
6. JAN KONVALINKA SRK ŽELEZNÁ RUDA 1:13
7. DAN VANIŠ SA ŠPIČÁK 1:14
8. VÁCLAV HALAMA SRK ŽELEZNÁ RUDA 1:17
9. MICHAL HANZLÍK TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 1:21
DÍVKY 2006 - 2007 800 m
1. LAURA TATÍČKOVÁ ČSK 3:26
2. TEREZA KOBLASOVÁ ČSK 3:32
3. ANETA ŠIMURDOVÁ SKI KLUB ŠUMAVA 4:05
CHLAPCI 2006 - 2007 800 m
1. MATĚJ ŠIMURDA USK PLZEŇ 2:51
2. JAN CHALUPSKÝ SRK ŽELEZNÁ RUDA 3:03
3. FELIX J. KOPECKÝ SRK ŽELEZNÁ RUDA 3:11
4. MAREK JÍCHA SRK ŽELEZNÁ RUDA 3:15
5. JAN SCHEJBAL SKI KLUB ŽR 3:16
6. JAN LEHKÝ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 3:22
DÍVKY 2004 - 2005 1000 m
1. EMA VANIŠOVÁ SA ŠPIČÁK 3:49
2. AMÁLIE POSPÍCHALOVÁ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 4:08
3. JULIE KULHÁNKOVÁ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 4:12
4. ANNA MATOUŠKOVÁ AK SUŠICE 4:20
CHLAPCI 2004 - 2005 1000 m
1. JIŘÍ KOPELENT ZŠ ŽELEZNÁ RUDA 3:48
BĚŽEC ŽELEZNORUDSKÉ KOTLINY 2017
HANA HANZLÍKOVÁ EAGLOVICE TEAM
RICHARD ŠIMURDA USK CS PLZEŇ
ŽELEZNÁ RUDA 28. ZÁŘÍ 2017
PŘEDSEDA TJ TATRAN: VÁCLAV NOVÝ
ŘEDITEL ZÁVODU: JOSEF RŮŽIČKA
HLAVNÍ ROZHODČÍ: JAROSLAV LEHKÝ
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ