ALPALOUKA, ŠPIČÁK, ŠUMAVA - TJ TATRAN - LYŽOVÁNÍ ŽELEZNÁ RUDA : BELVEDERSKÁ LYŽE 2018

Menu

Kontakty

Provoz vleku
Václav Nový
Tel.: 602133995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
novy.stavitelstvi@tiscali.cz 

Chata ALPALOUKA
Špičák 151
340 22 Železná Ruda

Kontakty:
Liebl Irena - 604 626 264
Nový Václav - 602 133 995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
irena.liebl@seznam.cz

TJ TATRAN Železná Ruda z.s.

Špičák č. p. 151
340 04  Železná Ruda
E-mail:
tatranzr@seznam.cz

Michal Pscheidt
Michal.Pscheidt@tiscali.cz
Václav Nový
novy.stavitelstvi@tiscali.cz

Nepřehlédněte

Svojí polohou vytváří Železná Ruda, Špičák a Hojsova Stráž ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Témata

Naše prezentace se zabývá těmito tématy:

Lyžování Šumava
Lyžování na Šumavě
Lyžování Železná Ruda
Lyžování Špičák
Biatlon
Chata Alpalouka - ubytování
Tělovýchovná jednota Tatran

 

 

Belvederská lyže 2018

TJ Tatran Železná Ruda - lyžařský oddíl
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
33. BELVEDERSKÁ LYŽE 2018
   
KATEGORIE: NEJMLADŠÍ CHLAPCI 2010 a ml. 300 m
1. DAVID SVÍTIL, TAZR 1:15
2. MARTIN KOCUM, TTK KLATOVY 1:46
3. ADAM KOCUM, TTK KLATOVY 6:00
KATEGORIE: NEJMLADŠÍ DÍVKY 2010 a mladší 300 m
1. LUCIE SCHEJBALOVÁ, SKI KLUB ŽE RU 1:24
2. JULIE BERÁNKOVÁ, USPL 1:27
3. VERONIKA NYKLESOVÁ, DHC PLZEŇ 2:53
KATEGORIE: PŘEDŽÁCI 2008 - 2009 600m
1. ŠIMON LEHKÝ, TAZR 2:01
2. ŠTĚPÁN SVÍTIL, TAZR 2:08
3. FILIP A TOBRMAN, USPL 2:38
4. DAN VANIŠ, TAZR 2:53
5. ŠIMON KOLÁŘ, TAZR 2:55
KATEGORIE: PŘEDŽAČKY 2008 - 2009
1. EMMA MATĚJKOVÁ, SKI KLUB ŽE RU 2:43
2. ANEŽKA KOPELENTOVÁ, TAZR 2:54
3. JULIE BERÁNKOVÁ, USPL 2:56
KATEGORIE: MLADŠÍ ŽÁCI 2006 - 2007 1 km
1. JANEK LEHKÝ, TAZR 4:23
2. JAN SCHEJBAL, SKI KLUB ŽE RU 4:37
3. ŠIMON MACALÍK, TAZR 5:13
4. VOJTĚCH HAVLÍČEK, TAZR 5:56
KATEGORIE: MLADŠÍ ŽÁKYNĚ 2006 - 2007 1 km
1. ANNA S TOBRMANOVÁ, USPL 5:31
2. BARBORA STRNADOVÁ, TAZR 5:45
3. BARBORA KOLÁŘOVÁ, TAZR 6:38
4. ANNA DYNTAR, PRPL 7:39
5. NATÁLIE NYKLESOVÁ, DHC PLZEŇ 8:33
KATEGORIE: STARŠÍ ŽÁKYNĚ 2004 - 2005 2 km
1. ANEŽKA PAVLÁSKOVÁ, SUVI 7:48
2. JULIE KULHÁNKOVÁ, TAZR 9:12
3. AMÁLIE POSPÍCHALOVÁ, TAZR 9:13
KATEGORIE: STARŠÍ ŽÁCI 2004 - 2005 3 km
1. JIŘÍKOPELENT, TAZR 11:50
KATEGORIE: MLADŠÍ DOROSTENKY 2002 - 2003 3 km
1. PETRA VITÁKOVÁ, SCPL 9:13
2. KAROLÍNA NYKLESOVÁ, SCPL 9:40
3. ANEŽKA HONSOVÁ, SUVI 9:58
KATEGORIE: MLADŠÍ DOROSTENCI 2002 - 2003 6 km
1. ŠIMON PAVLÁSEK, SUVI 16:40
2. ONDŘEJ ZUNA, SCPL 17:31
3. ANTONÍN HONSA, SUVI 18:04
4. JAN ŘEZNÍK, SUVI 18:16
5. ONDŘEJ KOVÁŘ, USPL 22:31
6. MARTIN PSCHEIDT, TAZR 23:20
 
KATEGORIE: STARŠÍ DOROSTENCI 2000 - 2001 8 km
1. ADAM HORNÍK, SCPL 18:32
2. TOMÁŠ PSCHEIDT, TAZR 24:30
KATEGORIE: ŽENY 1999 A ST. 6 km
1. ANNA VOTAVOVÁ, SCPL 21:14
2. KATEŘINA STNADOVÁ, SOHK 24:20
KATEGORIE: MUŽI 1978 - 1999 12 km
1. VLADISLAV RAZÝM, SCPL 32:45
2. MAREK SVÍTIL, TAZR 34:58
3. PAVEL BURT, SCPL 36:03
4. BEDŘICH STRNAD, TAZR 41:42
5. MARTIN HŘÍBAL, SCPL 53:43
KATEGORIE: MUŽI 1977 a starší 12 km
1. JAN BERÁNEK, USPL 34:25
2. KRYŠTOF ČÁSTKA, ZERU 36:45
3. MICHAL PSCHEIDT, TAZR 38:44
4. ONDŘEJ SCHEJBAL, SKZR 42:58
5. CTIRAD DRAHORÁD, TAZR 43:30
6. JIŘÍ PSCHEIDT, TAZR 48:38
7. MARTIN ŠIMURDA, SUVI DNF
Ředitel závodu: Josef Růžička
Hlavní rozhodčí: Jaroslav Lehký
Sekteretář závodu: Štěpánka Drahorádová
Veleitel tratí: Marek Svítil
Železná Ruda Belveder 3. března 2018
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ