ALPALOUKA, ŠPIČÁK, ŠUMAVA - TJ TATRAN - LYŽOVÁNÍ ŽELEZNÁ RUDA : BĚH PODZIMNÍM ŽELEZNORUDSKEM 6.10.2018

Cesta: Titulní stránka > Tělovýchovná jednota > Činnost

Menu

Kontakty

Provoz vleku
Václav Nový
Tel.: 602133995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
novy.stavitelstvi@tiscali.cz 

Chata ALPALOUKA
Špičák 151
340 22 Železná Ruda

Kontakty:
Liebl Irena - 604 626 264
Nový Václav - 602 133 995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
irena.liebl@seznam.cz

TJ TATRAN Železná Ruda z.s.

Špičák č. p. 151
340 04  Železná Ruda
E-mail:
tatranzr@seznam.cz

Michal Pscheidt
Michal.Pscheidt@tiscali.cz
Václav Nový
novy.stavitelstvi@tiscali.cz

Nepřehlédněte

Svojí polohou vytváří Železná Ruda, Špičák a Hojsova Stráž ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Témata

Naše prezentace se zabývá těmito tématy:

Lyžování Šumava
Lyžování na Šumavě
Lyžování Železná Ruda
Lyžování Špičák
Biatlon
Chata Alpalouka - ubytování
Tělovýchovná jednota Tatran

 

 

BĚH PODZIMNÍM ŽELEZNORUDSKEM 6.10.2018

29. PODZIMNÍM ŽELEZNORUDSKEM - DEBRNICKÉ OKRUHY 2018
           TJ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA - LYŽAŘSKÝ ODDÍL                                          
VÝSLEDKOVÁ LISTINA                                           
                                          6. října 2018
Pořadí MUŽI A   1979 - 1998 9 km
1. JIŘÍ PROCHÁZKA KLATOVY 34:53,9
2. JAKUB JELÍNEK AC KLATOVY 35:45,6
3. PETR URBAN SOKOL CHUDENICE 36:49,4
4. TOMÁŠ DOLEJŠ SOKOL MOCHTÍN 39:43,8
5. MICHAL KRÁL KLATOVY 40:46,5
6. PETR FAIGL PLZEŇ 40:47,3
7. LUKÁŠ HOLEČEK SUŠICE 41:20,2
8. MIROSLAV DUDA PRAZDROJ PLZEŇ 41:40,5
9. JAKUB FRENZL SK LOGAN 45:13,0
10. DAVID TICHOTA NÝRSKO 49:28,5
MUŽI B  1969 - 1978 9 km
1. JAROMÍR URBÁNEK AC KLATOVY 36:57,1
2. MAREK SVÍTIL TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 38:11,4
3. PAVEL JÍLEK CYKLO MALÁT KLATOVY 38:42,9
4. MICHAL PSCHEIDT TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 40:04,5
MUŽI C   1959 - 1968 9 km
1. KAREL VORÁČEK SOKOL DOLANY 39:46,0
2. ROMAN PECH VIMPERK 39:51,0
3. - 4. FRANTIŠEK KUKAŇ GAMA ŽELEZNÁ RUDA 53:20,2
3. - 4. PAVEL VALEŠ NEI ŽIHOBCE 53:20,2
5. PAVEL OUŘADA KLATOVY 54:48,7
MUŽI   E   1948 A starší 5 km
1.  JOSEF RŮŽIČKA TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 34:27,1
ŽENY   A   1979 - 1998 5 km
1. PETRA DOLEJŠOVÁ ATLETIKA KLATOVY 22:35,3
2. MARIE SPASOVÁ SOKOL ŠVIHOV 24:24,5
3. HANA HANZLÍKOVÁ TEAM EAGLOVICE 24:36,5
4. MICHAELA FRYČKOVÁ PLZEŇ 27:55,1
JUNIOŘI   1999 -2000 5 km
1. ROBERT SVÍTIL TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 21:34,6
2. TOMÁŠ PSCHEIDT TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 27:42,8
DÍVKY   2005 - 2006 1 000  m
1. EMA VANIŠOVÁ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 03:53,4
2. AMÁLKA POSPÍCHALOVÁ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 03:57,7
3. NICOLE ZEMANOVÁ SA ŠPIČÁK 03:59,2
4. BÁRA ZAJÍCOVÁ PLZEŇ 04:41,2
CHLAPCI   2007 - 2008 800 m
1. JAN CHALUPSKÝ SRK ŽELEZNÁ RUDA 02:55,6
2. ŠTĚPÁN SVÍTIL TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 03:01,2
3. MAREK JÍCHA SRK ŽELEZNÁ RUDA 03:04,9
4. - 5. JAKUB ČADEK TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 03:11,8
4. - 5. ŠTĚPÁN ZAJÍC AK ŠKODA PLZEŇ 03:11,8
6. DAN VANIŠ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 03:31,1
7. VIKTOR KOLACKI TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 03:36,3
DÍVKY   2007 - 2008 800 m
1. LUCIE PERNICOVÁ AŠSK ŽELEZÁ RUDA 03:04,2
2. AGÁTA ČÁSTKOVÁ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 03:23,5
3. EMMA MATĚJKOVÁ SKI KLUB ŽELEZNÁ RUDA 03:28,5
4. ANNA LUČANOVÁ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 03:35,5
CHLAPCI   2009 - 2010 320 m
1. JAN URBÁNEK SA ŠPIČÁK 01:02,5
2. DAVID SVÍTIL SKI KLUB ŽELEZNÁ RUDA 01:06,2
3. MAREK HOMOLKA SKI KLUB ŽELEZNÁ RUDA 01:09,1
4. JONÁŠ POSPÍCHAL TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 01:10,8
DÍVKY   2009 - 2010 320 m
1. ALENA MATOUŠKOVÁ SUŠICE 01:02,8
2. NIKOLA LEHEČKOVÁ SKI KLUB ŽELEZNÁ RUDA 01:03,9
3. LUCIE SCHEJBALOVÁ SKI KLUB ŽELEZNÁ RUDA 01:05,5
4. ZORKA ČÁSTKOVÁ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA 01:10,0
5. LENKA JANOŠÍKOVÁ SKI KLUB VIMPERK 01:12,0
6. ŠÁRKA OUŘADOVÁ SOKOL KLATOVY 01:12,9
7. MARUŠKA JANOŠÍKOVÁ SKI KLUB VIMPERK 01:17,6
8. KATEŘINA MOSINGEROVÁ SKI KLUB ŽELEZNÁ RUDA 01:19,3
9. LENKA NGUYEN ŠKOLA ŽELEZNÁ RUDA 01:26,5
CHLAPCI  2011 - 2012   160 m
1. LUKÁŠ URBÁNEK SA ŠPIČÁK 31,7
2. ANTONÍN FRENZL SK LOGAN 35,1
3. ROSŤA PERNICA ŠKOLA ŽELEZNÁ RUDA 42,2
DÍVKY   2011 - 2012 160 m
1. ALENA OUŘADOVÁ ATLETIKA KLATOVY 36,4
2. KRISTÝNA NGUYEN ŠKOLA ŽELEZNÁ RUDA 40,1
CHLAPCI   2013 a mladší 50 m
1. JAKUB LEHEČKA ŠKOLKA ŽELEZNÁ RUDA 9,1
2. MATYÁŠ V. ZAHRÁDKA ČACHROV 18,9
DÍVKY   2013 a mladší 50 m
1. NELA GLOGAROVÁ ŽELEZNÁ RUDA 9,1
2. ELIŠKA BARÁKOVÁ ŠKOLKA ŽELEZNÁ RUDA 12,1
3. ELLA BROŽOVÁ ŠKOLKA ŽELEZNÁ RUDA 12,4
4. STELA URBANOVÁ MŠ CHUDENICE 18,2
Hlavní rozhodčí:  Kryštof Částka
Ředitel závodu: Josef Růžička
Předseda TJ Tatran: Václav Nový


pasting
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ