ALPALOUKA, ŠPIČÁK, ŠUMAVA - TJ TATRAN - LYŽOVÁNÍ ŽELEZNÁ RUDA : BĚH PODZIMNÍM ŽELEZNORUDSKEM 2011

Cesta: Titulní stránka > Tělovýchovná jednota > Oddíl lyžování

Menu

Kontakty

Provoz vleku
Václav Nový
Tel.: 602133995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
novy.stavitelstvi@tiscali.cz 

Chata ALPALOUKA
Špičák 151
340 22 Železná Ruda

Kontakty:
Liebl Irena - 604 626 264
Nový Václav - 602 133 995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
irena.liebl@seznam.cz

TJ TATRAN Železná Ruda z.s.

Špičák č. p. 151
340 04  Železná Ruda
E-mail:
tatranzr@seznam.cz

Michal Pscheidt
Michal.Pscheidt@tiscali.cz
Václav Nový
novy.stavitelstvi@tiscali.cz

Nepřehlédněte

Svojí polohou vytváří Železná Ruda, Špičák a Hojsova Stráž ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Témata

Naše prezentace se zabývá těmito tématy:

Lyžování Šumava
Lyžování na Šumavě
Lyžování Železná Ruda
Lyžování Špičák
Biatlon
Chata Alpalouka - ubytování
Tělovýchovná jednota Tatran

 

 

Běh podzimním Železnorudskem 2011

Tatran Železná Ruda
Výsledková listina 22. ročníku Podzimním Železnorudskem - Debrnický kros
Kategorie: nejmladší chlapci 2005 a ml. 50 m
1. Jan Naxera Plzeň
2. Antonín Lučan Samoty
3. Matyáš Blahník Železná Ruda
4. Marek Jícha Železná Ruda
5. Tomáš Hanzlík Železná Ruda
6. Tomáš Procházka Blatná
7. Šimon Macalík Železná Ruda
8. F.-J. Kopecký Železná Ruda
9. Matyáš Procházka Blatná
10. Jan Lučan Samoty
11. Jan Pscheidt Hojsova Stráž
12. Václav Halama Železná Ruda
13. Jakub Balda Železná Ruda
14. Dan Vaniš SA Špičák
15. Václav Panuška Týnec u Horažďovic
16. Tobiáš Pour Hůrka
17. Jakub Pflug Obora u Kaznějova
18. František Lukeš Plzeň
19. David Svítil Železná Ruda
Kategorie: nejmladší dívky 2005 a ml. 50 m
1. Štěpánka Märzová Sokol Kout
2. Anna Matoušková Železná Ruda
3. Ema Vanišová SA Špičák
4.-5. Claudia Balážová Železná Ruda
4.-5. Johana Voldřichová Železná Ruda
6. Vendula Panušková Týnec u Horažďovic
7. Natálie Matičková Sušice
8. A.-L. Kopecká Železná Ruda
9. Aneta Loosová Železná Ruda
10. Aneta Šimurdová Kašperské hory
11. Rozálie Garbová Železná Ruda
12. Alena Matoušková Železná Ruda
Kategorie: chlapci 2003 - 2004 160 m
1. Radek Holub Strážov 31,5
2. Milan Funěk Železná Ruda 40,3
3. Tobiáš Pech Špičák 40,9
4. Ondra Strouhal Železná Ruda 41,8
5. F.-J. Kopecký Železná Ruda 58,6
Kategorie: dívky 2003 - 2004 160 m
1. Lucie Ledvinová Dešenice 29,8
2. Nikola Kochová Železná Ruda 31,6
3. Eliška Sekyrová Železná Ruda 34,8
4. Anna Matoušková Železná Ruda 35,4
5. Štěpánka Märzová Sokol Kout 35,9
6. Julie Kulhánková Hojsova Stráž 36,4
7. Karolína Podradcká Železná Ruda 38,9
8. Annabell Mena Železná Ruda 42,1
9. A.-L. Kopecká Železná Ruda 45,8
Kategorie: chlapci 2001 - 2002 320 m
1. Tomáš Pscheidt TAZR 01:01,3
2. Michal Svítil Ski klub Žel. Ruda 01:02,4
3. Matyáš Garba Ski klub Žel. Ruda 01:09,7
4. Martin Pscheidt TAZR 01:16,1
Kategorie: dívky 2001 - 2002 320 m
1. Tereza Fischerová Ski klub Žel. Ruda 01:02,4
2.-4. Zuzana Kulhánková Hojsova Stráž 01:04,9
2.-4. Barbora Sekyrová Špičák 01:04,9
2.-4. Šárka Topolová Železná Ruda 01:04,9
Kategorie: chlapci 1999 - 2000 480 m
1. Vojtěch Novotný TAZR 01:27,7
2. Jakub Larva Železná Ruda 01:34,9
3. Prokop Mejstřík Velhartice 01:38,7
4. Daniel Macalík Ski klub Žel. Ruda 01:41,4
5. Jan Jirák SRK Železná Ruda 01:43,6
6. Vít Mahovský TAZR 01:52,3
7. Matěj Valenta SRK Železná Ruda 01:59,5
8. Dominik Vizingr TAZR 02:09,5
Kategorie: dívky 1999 - 2000 480 m
1. Lucie Svobodová Klatovy 01:38,3
2. Jana Šafaříková Dešenice 01:40,6
3. Eliška Märzová Sokol Kout 01:41,7
4. Jana Halamová Železná Ruda 01:45,0
5. Klára Voštová Atlet. Klatovy 01:49,0
6. Anna Šafaříková Dešenice 01:51,1
7. Anežka Pourová Hůrka 02:07,6
Kategorie: dívky 1997 - 1998 800 m
1. Pavlína Stančíková Nýrsko 03:12,7
2. Olga Voláková Nýrsko 03:14,7
3. Eliška Märzová Sokol Kout 03:31,6
Kategorie: starší žáci 1995 - 1996 1000 m
1. Marek Kadlec PSP KK Plzeň 03:10,9
2. David Matoušek Nýrsko 03:31,1
3. Pavel Vaníček Nýrsko 03:46,0
4. Jaroslav Svoboda Nýrsko 03:54,5
Kategorie: dorostenci 1993 - 1994 1609 m
1. Vojtěch Novotný TAZR 05:53,5
2. Pavel Vaníček Nýrsko 06:56,2
3. David Matoušek Nýrsko 06:56,5
Kategorie: juniorky 1991 - 1992 5,5 km
1. Barbora Šambergerová Olymp Praha 25:13,6
2. Petra Vidláková Ski klub Žel. Ruda 29:54,6
3. Martina Červená TAZR 30:13,4
4. Denisa Strelcová Železná Ruda 38:23,2
Kategorie: junioři 1991 - 1992 5,5 km
1. Marek Kadlec PSP KK Plzeň 23:38,4
2. Odřej Novotný TAZR 23:49,3
Kategorie: ženy A 1976 - 1990 5,5 km
1. Vendula Peteříková 1989 USK FTVS Praha 21:38,1
2. Eva Kůrová 1983 PSK Klatovy 22:32,6
3. Petra Kaviová 1988 TJ Klatovy 24:26,2
4. Patricie Kadlecová 1988 PSP KK Plzeň 29:11,8
5. Eliška Nováčková 1983 Bootcamps 29:38,7
Kategorie: ženy B 1975 a starší 5,5 km
1. Jana Naxerová 1966 USK Plzeň 24:50,3
2. Jindra Zahálková 1961 KB Chlumčany 25:21,3
3. Ivana Machová 1969 Fit hoby Klatovy 26:04,4
4. Ivona Procházková 1975 Blatná 28:17,6
5. Pavla Filipová 1972 Bootcamps 29:44,4
6. Lucie Lučanová 1975 Samoty 35:17,8
Kategorie: muži A 1972 a mladší 9,2 km
1. Jiří Voják 1988 Mílaři Domažlice 32:36,3
2. Martin Voják 1993 Mílaři Domažlice 33:32,1
3. Tomáš Görner 1981 Atletika Klatovy 34:04,3
4. Martin Šimurda 1972 Ski Šumava 36:58,8
5. Martin Kocum 1978 HS Šumava 37:38,3
6. Ondřej Kocum 1980 HS Šumava 38:40,5
7. Marek Bublík 1985 Bootcamps 38:45,5
8. Tomáš Dolejš 1982 Sokol Mochtín 40:20,9
9. Michal Pscheidt 1974 TAZR 42:19,4
10. Petr Lukeš 1978 Železná Ruda 45:01,1
Kategorie: muži B 1962 - 1971 9,2 km
1. Ivo Grabmüller 1962 Ski Šumava 37:46,7
2. Karel Voráček 1963 Sokol Dolany 39:56,1
3. Rostislav Kudrlička 1964 Kluky 40:43,8
4. Jan Svatoň 1963 Bootcamps 44:30,3
5. Pavel Valeš 1964 Žihobce 47:24,7
6. Václav März 1971 Filipova Hora 47:47,6
7. Jiří Kubát 1962 Bootcamps 49:31,6
8. Petr Sládek 1970 Bootcamps 49:32,2
9. Igor David 1968 Bootcamps 54:18,5
Kategorie: muži C 1952 - 1961 9,2 km
1. Jaroslav Pudil 1961 SCV Blatná 37:43,1
2. Alois Šatra 1958 Tatran V. Hydčice 38:40,6
3. Ctirad Drahorád 1959 TAZR 43:36,3
4. Franta Kukaň 1961 GAMA Žel. Ruda 44:26,4
5. Jiří Krofta 1955 USK FTVS Praha 46:43,4
Kategorie: muži D 1951 a starší 9,2 km
1. Petr Janový 1945 AC Trial Plzeň 44:46,4
2. František Kortus 1940 OS Kašperské Hory 49:40,3
3. Josef Růžička 1939 TAZR 51:33,6
4. Jiří Scheinherr 1951 Blatná 54:45,0
5. František März 1943 Sokol Kout 56:55,2
Železná Ruda, 28. 9. 2011
Ředitel závodu: Ctirad Drahorád
Hlavní rozhodčí: Jiří Pscheidt
Předseda TJ: Josef Růžička

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ