ALPALOUKA, ŠPIČÁK, ŠUMAVA - TJ TATRAN - LYŽOVÁNÍ ŽELEZNÁ RUDA : BELVEDERSKÁ LYŽE 2012

Cesta: Titulní stránka > Tělovýchovná jednota > Oddíl lyžování

Menu

Kontakty

Provoz vleku
Václav Nový
Tel.: 602133995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
novy.stavitelstvi@tiscali.cz 

Chata ALPALOUKA
Špičák 151
340 22 Železná Ruda

Kontakty:
Liebl Irena - 604 626 264
Nový Václav - 602 133 995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
irena.liebl@seznam.cz

TJ TATRAN Železná Ruda z.s.

Špičák č. p. 151
340 04  Železná Ruda
E-mail:
tatranzr@seznam.cz

Michal Pscheidt
Michal.Pscheidt@tiscali.cz
Václav Nový
novy.stavitelstvi@tiscali.cz

Nepřehlédněte

Svojí polohou vytváří Železná Ruda, Špičák a Hojsova Stráž ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Témata

Naše prezentace se zabývá těmito tématy:

Lyžování Šumava
Lyžování na Šumavě
Lyžování Železná Ruda
Lyžování Špičák
Biatlon
Chata Alpalouka - ubytování
Tělovýchovná jednota Tatran

 

 

Belvederská lyže 2012

TJ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA     
BELVEDERSKÁ LYŽE 2012     -    VÝSLEDKOVÁ LISTINA     

     
Kategorie: Předžáci A 2004 a mladší   500 m KT 
1. Vojtěch Mencl SKPL         2:53  
2. Daniel Klimenda SKPL   4:37  
3. Josef Petrů SKPL             4:41  
4. Adam Martinovský SKPL 4:55  
     
Kategorie: Předžákyně A  2004 a mladší    500 m KT 

1. Andrea Tyrpeklová SKPL    3:30  
2. Julie Kulhánková SKHS      3:35  
     
Kategorie: Předžáci B 2002 - 2003   1 km KT
1. Michal Svítil TAZR                4:41  
2. Adam Vincour SKPL            5:36  
3. Lukáš Richtr SKPL              5:43  
4. Jindřich Sklenář SKPL       6:02  
5. Jeroným Široký SKPL         6:28  
6. Ondřej Varner SKPL           7:20  
     
Kategorie: Předžákyně B  2002 -2003   1 km KT 
1. Eliška Nosková SKPL        6:20  
2. Ludmila Široká SKPL         6:21  
3. Kateřina Foistová SKPL     6:34  
4. Anna Mundlová Vrhaveč     6:52  
5. Gabriela Szabó SKPL         7:28  
     
Kategorie: Mladší žáci 2000 - 2001   2 km VT 
1. Michal Provod UKPL           8:07  
2. Miroslav Štádler TAZR        8:42  
3. Robert Svítil TAZR               9:34  
4. David Martinovský SKPL   10:31  
5. Adam Horník SCPL           11:07  
6. Dominik Vizingr TAZR       13:59  
     
Kategorie: Mladší žákyně  2000 - 2001     2 km VT 
1. Barbora Beroušková TACH 11:55  
2. Tereza Fischerová TAZR      12:38  
3. Leona Marešová TAZR         13:14  
4. Kateřina Soumarová SKPL  13:24  
5. Klára Marešová Neznašovy  15:17  
6. Eliška Loukotová SKPL         19:52  
     
     
Kategorie: Starší žáci 1998 - 1999   3 km VT 
1. Vojtěch Novotný TAZR           11:25  
2. Vítek Mahovský TAZR             14:11  
3. Jan Burian SKPL                    15:56  
4. Patrik Šrámek SKPL              17:27  
5. Jan Tyrpekl SKPL                    23:23  
6.-7. Ondřej Foist SKPL             25:23 
6.-7. Jan Petrů SKPL                  25:23  
     
Kategorie: Starší žákyně 1998 - 1999   3 km VT 

1. Babriela Klimendová SKPL   16:35  
2. Štěpánka Hrabačková SKPL 16:39  
3. Lucie Marešová Neznašovy   17:47  
4. Jana Heinrichová SKPL          18:01  
5. Kateřina Šafránková SKPL     19:03  
6. Jana Mužíková SKPL                19:32  
7. Hana Vincourová SKPL           19:50  
8. Karolína Kovářová SKPL         20:21  
9. Anna Juhová SKPL                   23:28  
     
Kategorie: Mladší dorostenci 1996 - 1997   4 km VT 

1. Ondřej Novotný TAZR               15:56  
     
Kategorie: Mladší dorostenky 1996 - 1997   4 km VT 

1. Lenka Langhammerová SKPL 22:50  
2. Lucie Framrová SKPL                31:25 
     
Kategorie: Dorostenky starší 1994 - 1995   4 km VT 

1. Lucie Prokešová SCPL             14:24  
2. Šárka Štádlerová TAZR             14:36  
3. Diana Petrmichlová SKIV          14:52  
     
Kategorie: Ženy, Juniorky  193 a starší   4 km VT 

1. Martina Janoušková SKPL        15:20  
2. Monika Chaloupková PRPL      19:22  
     
Kategorie: Starší dorostenci 1994 - 1995   12 km VT 

1. Marek Švejnoha SCPL                37:52  
2. Lukáš Pscheidt TAZR                 41:00  
3. Marek Kadlec UKPL                    43:40
     
Kategorie: Masters I.   10 km VT 

1.  Ctirad Drahorád TAZR               33:00  
2. Petr mejstřík TAZR                       33:30
     
Kategorie: Masters II.      13 km VT 
1. Vladislav Razým SCPL 38:55:00  
     
Kategorie: Muži     13 km VT 
1. Ladislav Provod UKPL                34:24:00  
2. Tomáš Veber TACH                    36:14:00  
3. Petr Pešta UKPL                          38:53:00  
4. Jakub Novák SCPL                      39:17:00  
5. Jakub Janoušek SKPL                40:39:00  
6. Daniel Čapek SKPL                     41:28:00  
7. Michal Pscheidt TAZR                  42:29:00  
8. Jan Janoušek SKPL                     44:09:00  
9. Jan Beránek UKPL                       45:06:00  
10. Jan Sýkora UKPL                        45:23:00  
11. Martin Melstner PRPL                46:10:00  
12. Vojtěch Janský PRPL                 49:55:00  
     
Železná Ruda 28. 1. 2012     
Ředitel závodu: Josef Růžička      
Hlavní rozhodčí: Jiří Pscheidt     
Velitel tratí: Čestmír Štampach     
Sekretář závodu: Ctirad Drahorád     

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ