ALPALOUKA, ŠPIČÁK, ŠUMAVA - TJ TATRAN - LYŽOVÁNÍ ŽELEZNÁ RUDA : 33. ROČNÍK BĚŽECKÉHO ZÁVODU - JARNÍM ŽELEZNORUDSKEM - VÝSLEDKY

Cesta: Titulní stránka > Tělovýchovná jednota > Oddíl lyžování

Menu

Kontakty

Provoz vleku
Václav Nový
Tel.: 602133995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
novy.stavitelstvi@tiscali.cz 

Chata ALPALOUKA
Špičák 151
340 22 Železná Ruda

Kontakty:
Liebl Irena - 604 626 264
Nový Václav - 602 133 995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
irena.liebl@seznam.cz

TJ TATRAN Železná Ruda z.s.

Špičák č. p. 151
340 04  Železná Ruda
E-mail:
tatranzr@seznam.cz

Michal Pscheidt
Michal.Pscheidt@tiscali.cz
Václav Nový
novy.stavitelstvi@tiscali.cz

Nepřehlédněte

Svojí polohou vytváří Železná Ruda, Špičák a Hojsova Stráž ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Témata

Naše prezentace se zabývá těmito tématy:

Lyžování Šumava
Lyžování na Šumavě
Lyžování Železná Ruda
Lyžování Špičák
Biatlon
Chata Alpalouka - ubytování
Tělovýchovná jednota Tatran

 

 

33. ROČNÍK BĚŽECKÉHO ZÁVODU - JARNÍM ŽELEZNORUDSKEM - VÝSLEDKY

TJ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA
33. ročník Jarní běh Železnorudskem 2012
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Dívky 2006 a ml. 100 m
1. Marie Machová 2007 SKI Klub Šumava 0:22
2. Laura Tatíčková 2007 SKI Klub Železná Ruda 0:27
3. Jana Štěpánková 2006 SKI Klub Železná Ruda 0:28
4. Agáta Pospíšilová 2007 Železná Ruda 0:31
5. Alena Matoušková 2009 MŠ Hartmanice 0:38
Chlapci 2006 a ml. 100 m
1. Felix Jonathan Kopecký 2007 Železná Ruda 0:26
2. Jan Pscheidt 2008 Tatran Železná Ruda 0:31
3. Daniel Vaniš 2008 Špičák 0:37
4. Lukáš Tatíček 2007 SKI Klub Železná Ruda 0:35
5. David Svítil 2010 Železná Ruda 0:47
Dívky 2004/2005 300 m
1. Linda Walchetsederová 2004 LK Jasan Aš 1:08
2. Ema Vanišová 2005 Špičák 1:10
3. Anna Matoušková 2005 ZŠ Hartmanice 1:13
4. Natálie Matičková 2005 SKI Klub Šumava 1:42
5. Agatha Lily Kopecká 2005 Železná Ruda 2:30
Chlapci 2004/2005 300 m
1. Aleš Najman 2004 Tatran Železná Ruda 1:14
2. Felix Jonathan Kopecký 2007 Železná Ruda 1:37
Dívky 2002/2003 600 m
1. Anežka Honsová 2003 SKI Klub Šumava 2:14
2. Anna Rychlíková 2003 LK Jasan Aš 2:18
3. Marie Rychlíková 2003 LK Jasan Aš 2:23
4. Nikola Kochová 2003 ZŠ Železná Ruda 2:34
5. Silvie Matičková 2002 SKI Klub Šumava 3:06
Chlapci 2002/2003 600 m
1. David Novotný 2002 LK Jasan Aš 2:05
2. Jindřich Novotný 2002 LK Jasan Aš 2:07
3. Pavel Kokoř 2002 LK Jasan Aš 2:08
4. Michal Svítil 2002 Tatran Železná Ruda 2:10
5. Radek Holub 2003 Strážov 2:16
6. Antonín Honsa 2003 SKI Klub Šumava 2:17
7. Filip Štecher 2003 LK Jasan Aš 2:25
8. Lukáš Kalivoda 2003 SKI Klub Šumava 2:32
9. Martin Pscheidt 2002 Tatran Železná Ruda 2:39
Dívky 2000/2001 1000 m
1. Jindřiška Hemplová 2000 LK Jasan Aš 5:08
Chlapci 2000/2001 1000 m
1. František Honsa 2000 SKI Klub Šumava 4:34
2. Tomáš Pscheidt 2001 Tatran Železná Ruda 5:02
3. Robert Svítil 2000 Tatran Železná Ruda 5:25
4. Dominik Vizingr 2000 Tatran Železná Ruda 7:43
Dívky 1998/1999 1000 m
1. Jana Halamová 1999 ZŠ Železná Ruda 5:49
2. Jana Šafaříková 1999 Dešenice 6:13
3. Nora Urbánková 1998 ZŠ Železná Ruda 6:16
Žáci 1998/1999 2000 m
1. Petr Hannsmann 1998 LK Jasan Aš 7:04
2. Vojtěch Novotný 1999 Tatran Železná Ruda 7:18
3. Jakub Walchetseder 1999 LK Jasan Aš 8:03
4. Jan Novotný 1999 LK Jasan Aš 8:19
5. Filip Bajcár 1998 LK Jasan Aš 8:53
6. Lukáš Třasák 1999 LK Jasan Aš 9:45
7. Prokop Mejstřík 1999 Tatran Železná Ruda 10:55
8. Bryan Hejzek 1998 LK Jasan Aš 11:17
Dorostenky 1996/1997 2000 m
1. Silvie Matičková 2002 SKI Klub Šumava 11:51
Dorostenci 1996/1997 3000 m
1. Ondřej Novotný 1997 Tatran Železná Ruda 12:19
Juniorky 1994/1995 5000 m
1. Anna Radovnická 1995 LK Jasan Aš 25:35
Ženy A 1973/1993 5000 m
1. Vendula Fronková 1984 AC Domažlice 22:23
Ženy B 1972 a st. 5000 m
1. Šárka Grabmüllerová 1969 SKI Vimperk 20:31
2. Jindra Zahálková 1961 Chlumčany 23:26
3. Dana Walchetsederová 1971 LK Jasan AŠ 27:41
4. Jana Šafaříková 1964 Dešenice 35:52
Muži A 1973/1993 8000 m
1. Michal Pscheidt 1974 Tatran Železná Ruda 33:41
2. Martin Slavičínský 1979 KČT Nýrsko 37:09
3. Tomáš Čížek 1981 Planá nad Lužnicí 41:59
Muži B 1963/1972 8000 m
1. Martin Šimurda 1972 SKI Vimperk 29:58
2. Pavel Mejstřík 1968 Atletika Klatovy 35:04
3. Petr Walchetseder 1970 LK Jasan AŠ 36:13
4. Luboš Rychlík 1967 LK Jasan AŠ 36:36
Muži C 1953/1962 8000 m
1. Alois Šatra 1958 Tatran Velké Hydčice 33:01
2. Petr Mejstřík 1956 Tatran Železná Ruda 35:57
3. Ludvík Ešner 1956 Tatran Železná Ruda 36:22
4. Ctirad Drahorád 1959 Tatran Železná Ruda 37:21
5. Josef Novotný 1959 Domažlice 46:34
Muži D 1943/1952 8000 m
1. Zdeněk Rus 1952 KČT Nýrsko 32:44
2. Jiří Přibík 1950 PSK Klatovy  35:08
3. Manfred Krassa 1944 ŠAK Chodov 36:48
4. Václav Šůcha 1948 SV Stříbro 41:30
5. Jiří Čada 1948 KČT Nýrsko 46:26
6. František März 1943 Sokol Kout 49:14
Muži E 1942 a st. 8000 m
1. Josef Růžička 1939 Tatran Železná Ruda 43:31
2. Vladimír Tolar 1940 SV Stříbro 50:03
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ