ALPALOUKA, ŠPIČÁK, ŠUMAVA - TJ TATRAN - LYŽOVÁNÍ ŽELEZNÁ RUDA : 24.ROČNÍK BĚHU PODZIMNÍM ŽELEZNORUDSKEM

Cesta: Titulní stránka > Tělovýchovná jednota > Oddíl lyžování

Menu

Kontakty

Provoz vleku
Václav Nový
Tel.: 602133995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
novy.stavitelstvi@tiscali.cz 

Chata ALPALOUKA
Špičák 151
340 22 Železná Ruda

Kontakty:
Liebl Irena - 604 626 264
Nový Václav - 602 133 995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
irena.liebl@seznam.cz

TJ TATRAN Železná Ruda z.s.

Špičák č. p. 151
340 04  Železná Ruda
E-mail:
tatranzr@seznam.cz

Michal Pscheidt
Michal.Pscheidt@tiscali.cz
Václav Nový
novy.stavitelstvi@tiscali.cz

Nepřehlédněte

Svojí polohou vytváří Železná Ruda, Špičák a Hojsova Stráž ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Témata

Naše prezentace se zabývá těmito tématy:

Lyžování Šumava
Lyžování na Šumavě
Lyžování Železná Ruda
Lyžování Špičák
Biatlon
Chata Alpalouka - ubytování
Tělovýchovná jednota Tatran

 

 

24.ROČNÍK BĚHU PODZIMNÍM ŽELEZNORUDSKEM

VÝSLEDKOVÁ LISTINA
24. ročník běžeckého závodu
PODZIMNÍ BĚH ŽELEZNORUDSKEM - DEBRNICKÉ OKRUHY  2013
KATEGORIE: DĚVČATA   2007 a mladší   50 m
1. LAURA TATÍČKOVÁ SKI KLUB ŽEL RUDA 9,4 s
2. SYLVA HOJÁKOVÁ SKI KLUB ŽEL RUDA 9,8
3. AGÁTA POSPÍŠILOVÁ ZŠ ŽEL RUDA 10,5
4. ANETA LOOSOVÁ  SKI KLUB ŽEL RUDA 10,6
5. BARBORA STRNADOVÁ SKI KLUB ŽEL RUDA 11,1
6. ALENKA NGUYEN ZŠ ŽEL RUDA 11,4
7. ALENA MATOUŠKOVÁ MŠ HARTMANICE 11,6
8. DANIELA MAREŠOVÁ ZŠ ŽEL RUDA 12,1
9. EMMA MATĚJKOVÁ SKI KLUB ŽEL RUDA 12,5
10. NIKOLA LEHEČKOVÁ MŠ ŽEL RUDA 12,9
11. IVANA ROUBALOVÁ SKI KLUB ŽEL RUDA 13,5
12. ROZÁRIE GARBOVÁ MŠ ŽEL RUDA 14,1
KATEGORIE: CHLAPCI 2007 a mladší   50 m
1. TOMÁŠ NOVÝ SOKOL PETŘÍN 9,8
2. ŠTĚPÁN SVÍTIL TATRAN ŽEL RUDA 9,9
3. JAN PSCHEIDT TATRAN ŽEL RUDA 10,0
4. TOBIAS POUR NOVÁ HŮRKA 10,3
5. LUKÁŠ TATÍČEK SKI KLUB ŽEL RUDA 10,5
6. VÁCLAV PANUŠKA TÝNEC HORAŽĎOVICE 10,7
7. DAVID SVÍTIL ZŠ ŽEL RUDA 10,9
8. VÁCLAV HALAMA ZŠ ŽEL RUDA 11,7
9. JONÁŠ BÁRTA PLZEŇ 14,6
10. JOSEF LUČAN ŽEL RUDA 15,7
11. MARTIN KOCUM TTK KLATOVY DNF
KATEGORIE: DÍVKY 2005 - 2006   320 m
1. EMA VANIŠOVÁ SA ŠPIČÁK 01:09,4
2. NIKOLA NOVÁ SOKOL PETŘÍN 01:12,5
3. ANNA MATOUŠKOVÁ ATLETIKA SUŠICE 01:15,7
4. VENDULA PANUŠKOVÁ TÝNEC HORAŽĎOVICE 01:16,6
5. LAURA NOVÁKOVÁ TATRAN ŽEL RUDA 01:19,0
6. JOHANA VOLDŘICHOVÁ ZŠ ŽEL RUDA 01:19,3
7. AGATHA L. KOPECKÁ ZŠ ŽEL RUDA 01:21,8
8. LAURA TATÍČKOVÁ SKI KLUB ŽEL RUDA 01:22,3
9. ANETA ŠIMURDOVÁ SKI KLUB VIMPERK 01:33,6
KATEGORIE: CHLAPCI 2005 - 2006   320 m
1. FELIX J. KOPECKÝ ZŠ ŽEL RUDA 01:27,2
2. ROSTISLAV VOLÁK NÝRSKO 01:29,5
KATEGORIE: DĚVČATA 2003 - 2004   480 m
1. JIŘINA POUROVÁ NOVÁ HŮRKA 02:06,7
2. JULIE KULHÁNKOVÁ TATRAN ŽEL RUDA 02:06,1
KATEGORIE: CHLAPCI   2003 - 2004   480 m
1. MARTIN MALÝ TATRRAN ŽEL RUDA 01:39,5
2. LUKÁŠ KALIVODA SKI KLUB VIMPERK 01:47,8
3. JOSEF VLČEK SUŠICE 02:00,4
4. TOBIAS PECH TATRRAN ŽEL RUDA 02:18,9
5. MILAN FUNĚK SKI KLUB ŽEL RUDA 02:28,4
KATEGORIE: DĚVČATA 2001 - 2002   800 m
1. TEREZA FISCHEROVÁ TATRAN ŽEL RUDA 03:03,8
2. ZUZANA KULHÁNKOVÁ TATRAN ŽEL RUDA 03:15,9
3. PAVLA PODROUŽKOVÁ ZŠ ŽEL RUDA 03:21,3
4. NIKOL STUDIHRADOVÁ TATRAN ŽEL RUDA 03:51,7
KATEGORIE: CHLAPCI   2001 - 2002   800 m
1. JAN MALÝ TATRAN ŽEL RUDA 02:52,7
2. MICHAL SVÍTIL TATRAN ŽEL RUDA 02:56,7
3. TOMÁŠ PSCHEIDT TATRAN ŽEL RUDA 02:57,5
4. MATYÁŠ GARBA TATRAN ŽEL RUDA 03:11,2
5. ALBERT SCHNEEDÖRFLER NÝRSKO 3:20.6
6. MARTIN PSCHEIDT TATRAN ŽEL RUDA 03:40,4
KATEGORIE: DĚVČATA   1999 - 2000   1 000 m
1. JANA HALAMOVÁ ZŠ ŽEL RUDA  04:12,8
2. JANA ŠAFAŘÍKOVÁ NÝRSKO 04:22,1
3. ANNA ŠAFAŘÍKOVÁ NÝRSKO 04:26,6
4. VENDULA BALDOVÁ ZŠ VELHARTICE 05:22,0
5. VIKI SCHNEEDÖRFLEROVÁ NÝRSKO 05:26,7
6. VERONIKA STRIEŽENCOVÁ NÝRSKO 05:40,3
KATEGORIE: CHLAPCI 1999 - 2000    1 000 m
1.  VOJTĚCH NOVOTNÝ TATRAN ŽEL RUDA 03:29,5
2. DANIEL HAVEL TJ SUŠICE 04:05,4
KATEGORIE: DOROSTENKY   1997 - 1998   1 609 m
1. PAVLÍNA SLANČÍKOVÁ NÝRSKO 08:12,1
2. OLGA VOLÁKOVÁ NÝRSKO 08:26,1

 

KATEGORIE: MUŽI   A   1974 - 1994   9 Km
1. MARTIN JAKŠ 1986 DUKLA LIBEREC 30:45,8
2. MARTIN FREI 1986 AK KROMĚŘÍŽ 31:21,1
3. ŠIMON BUREŠ 1992 ATLETIKA KLATOVY 33:54,1
4. TOMÁŠ GÖRNER 1981 ATLETIKA KLATOVY 34:30,7
5. JAN KOŽELUH 1990 ATLETIKA KLATOVY 34:47,0
6. JAKUB JELÍNEK 1989 ATLETIKA KLATOVY 35:02,1
7. MAREK BUBLÍK 1985 BOOTCAMPS 35:54,1
8. LUKÁŠ FRIEDL 1981 PLZEŇ 36:34,5
9. ONDŘEJ KOCUM 1980 HS ŠUMAVA 37:51,7
10. MICHAL PSCHEIDT 1974 TATRAN ŽEL RUDA 39:59,5
11. FRIEDL TOMÁŠ 1979 PLZEŇ 40:52,9
KATEGORIE: MUŽI   B   1964 - 1973   9 Km
1. MARTIN ŠIMURDA 1972 SKI KLUB VIMPERK 35:08,6
2. PAVEL MATEJČÍK 1968 ATLETIKA KLATOVY 37:35,8
3. JIŘÍ KONOP 1973 JUNIOŘI DOMAŽLICE 38:57,0
4. JIŘÍ VLASÁK 1964 PLZEŇ 42:19,2
5. TOMÁŠ ONDRAČKA 1972 BOOTCAMPS 42:32,2
6. PETR AUBRECHT 1972 BOOTCAMPS 45:55,7
7. PETR SLÁDEK 1970 BOOTCAMPS 46:56,5
8. MILAN HAVEL 1969 ZDOUŇ HRÁDEK 48:07,5
9. PAVEL VALEŠ 1964 NEI ŽIHOBCE 53:15,6
10. IGOR DAVID 1968 BOOTCAMPS 55:36,8
KATEGORIE: MUŽI   C   1954 - 1963   9 Km
1. IVO GRABMÜLLER 1962 SKI KLUB VIMPERK 37:07,2
2. JAROSLAV PUDIL 1961 M2 SPORT STRAKONICE 38:06,7
3. ALOIS ŠATRA 1958 TATRAN VELKÉ HYDČICE 38:26,4
4. KAREL VORÁČEK 1963 SOKOL DOLANY 39:10,7
5. FRANTIŠEK KUKAŇ 1961 GAMA ŽEL RUDA 43:07,2
6. CTIRAD DRAHORÁD 1959 TATRAN ŽEL RUDA 43:28,1
7. JOSEF VLČEK 1960 SUŠICE 46:34,1
8. JIŘÍ KUBÁT 1962 BOOTCAMPS 48:27,6
KATEGORIE: MUŽI D   1944 - 1953   9 Km
1. ZDENĚK RUS 1950 KČT NÝRSKO 39:33,9
2. VÁCLAV ŠMUCLER 1952 LOB PLUS PLZEŇ 45:21,5
KATEGORIE: MUŽI   E   1943 a starší   9 Km
1. FRANTIŠEK KORTUS 1940 OS KAŠPERSKÉ HORY 49:14,2
2. JOSEF RŮŽIČKA 1939 TATRAN ŽEL RUDA 51:56,6
3. FRANTIŠEK MÄRZ 1943 SOKOL KOUT 55:45,6
KATEGORIE: ŽENY   A   1974 - 1994   5 Km
1. PETRA KAVIOVÁ 1988 ATLETIKA KLATOVY 23:04,3
2. BARBORA ŠTURMOVÁ 1985 PLZEŇ 23:32,0
3. IVETA VACKOVÁ 1984 BOOTCAMPS 28:57,6
4. LENKA KOCUMOVÁ 1978 TTK KLATOVY 29:18,8
5. RADANA ŠŤASTNÁ 1977 BOOTCAMPS 30:35,1
6. ALENA HOUSKOVÁ 1974 BOOTCAMPS 31:17,6
7. MARKÉTA MIKSOVÁ 1984 BOOTCAMPS 32:29,1
8. LUCIE BLAŽKOVÁ 1981 BOOTCAMPS 32:46,6
9. ŠÁRKA KOMÍNKOVÁ 1984 BOOTCAMPS 33:57,6
KATEGORIE: ŽENY   B   1973 a starší   5 Km
1. ŠÁRKA GRABMÜLLEROVÁ 1969 SKI KLUB VIMPERK 22:02,8
2. JINDRA ZAHÁLKOVÁ 1961 KB CHLUMČANY 24:44,6
3. PAVLA FILIPOVÁ 1972 BOOTCAMPS 27:07,7
4. MARKÉTA FAKTOROVÁ 1961 BOOTCAMPS 32:38,8
KATEGORIE: JUNIORKY   1995 - 1996   5 Km
1. BARBORA ŠAMBERGEROVÁ 1997 PSK OLYMP PRAHA 23:32,4
2. JANA HALAMOVÁ 1999 ZŠ ŽEL RUDA 32:38,0
KATEGORIE: JUNIOŘI   1995 - 1996   5 Km
1. VOJTĚCH NOVOTNÝ 1999 TATRAN ŽEL RUDA 25:12,9
2. MIROSLAV ŠTÁDLER 2000 TATRAN ŽEL RUDA 26:46,7
Železná Ruda 28. 9. 2013
Ctirad Drahorád, ředitel závodu
Jiří Pscheidt, hlavní rozhodčí
Josef Růžička, předseda TJ Tatran
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ