ALPALOUKA, ŠPIČÁK, ŠUMAVA - TJ TATRAN - LYŽOVÁNÍ ŽELEZNÁ RUDA : VÝSLEDKY 37. JARNÍHO BĚHU ŽELEZNORUDSKEM 2016

Cesta: Titulní stránka > Tělovýchovná jednota > Oddíl lyžování

Menu

Kontakty

Provoz vleku
Václav Nový
Tel.: 602133995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
novy.stavitelstvi@tiscali.cz 

Chata ALPALOUKA
Špičák 151
340 22 Železná Ruda

Kontakty:
Liebl Irena - 604 626 264
Nový Václav - 602 133 995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
irena.liebl@seznam.cz

TJ TATRAN Železná Ruda z.s.

Špičák č. p. 151
340 04  Železná Ruda
E-mail:
tatranzr@seznam.cz

Michal Pscheidt
Michal.Pscheidt@tiscali.cz
Václav Nový
novy.stavitelstvi@tiscali.cz

Nepřehlédněte

Svojí polohou vytváří Železná Ruda, Špičák a Hojsova Stráž ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Témata

Naše prezentace se zabývá těmito tématy:

Lyžování Šumava
Lyžování na Šumavě
Lyžování Železná Ruda
Lyžování Špičák
Biatlon
Chata Alpalouka - ubytování
Tělovýchovná jednota Tatran

 

 

Výsledky 37. Jarního běhu Železnorudskem 2016


37. JARNÍ BĚH ŽELEZNORUDSKEM - BELVEDERSKÉ OKRUHY 2016

TJ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA

VÝSLEDKOVÁ LISTINA







Kategorie: chlapci 2011 a mladší 80 m
1. Martin Kocum TTK Klatovy

23 s
2. Marek Ztracený Železná Ruda

24
3. Tomáš Valeš NEI Žihobce

25
4. Jiří Řehulka Železná Ruda

28
5. Jakub Jirka INETT ŽR

36
6. Adam Kocum TTK Klatovy

67







Kategorie: dívky 2011 a mladší 80 m
1. Anna Řeřichová Gymnastika Klatovy

19 s
2. Vendula Kalinová Etnetera Etdorfin

27
3. Sára Vetráková Železná Ruda

30
4. Nela Glogarová SK Špičák

33
5. Viktorie Žemličková LPU Pardubice

54







Kategorie: chlapci 2009/2010 300 m
1. David Svítil SKI klub ŽR

1:13 min







Kategorie: dívky 2009/2010

1. Barbora Kalinová Etnetera Etdorfin

1:24
2. Hana Řehulková Železná Ruda

1:47
3. Vanesa Vetráková Železná Ruda

2:19







Kategorie: chlapci 2007/2008 600 m
1. Šimon Macalík Tatran ŽR

2:22
2. Matěj Žilka ŠSK Újezd n. Lesy

2:23
3. F. J. Kopecký FJSRK ŽR

2:24
4. Václav Panuška ZŠ Horažďovice

2:29
5. Šimon Lehký Tatran ŽR

2:33
6. Daniel Vaniš Železná Ruda

2:38
7. Lukáš Tatíček Železná Ruda

2:53
8. Václav Halama Železná Ruda

3:00







Kategorie: dívky 2007/2008 600 m
1. Laura Tatíčková Železná Ruda

2:25
2. Sylvie Hojáková SA Špičák

2:32
3. Vendula Řeřichová BK Klatovy

2:55







Kategorie: žáci 2005/2006 900 m
1. Janík Lehký Tatran ŽR

4:00







Kategorie: žákyně 2005/2006 900 m
1. Ema Vanišová SA Špičák

3:25
2. Vendula Panušková ZŠ Horažďovice

3:27
3. Nicol Zemanová SA Špičák

3:40
4. Amálie Pospíchalová Tatran ŽR

3:53
5. Tereza Koblasová Železná Ruda

4:05







Kategorie: žáci 2003/2004 1000 m
1. Antonín Honsa SKI klub Šumava

4:38







Kategorie: žákyně 2003/2004 1000 m
1. Kateřina Šebestová AC Domažlice

5:04







Kategorie: dorostenci 2001/2002

2000 m
1. Tomáš Pscheidt Tatran ŽR

7:34:00







Kategorie: dorostenci 2001/2002

2000 m
1. Tereza Fischerová Tatran ŽR

8:20:00







Kategorie: dorostenci 2001/2002

5000 m
1. Robert Svítil Tatran ŽR

20:48:00
2. Tomáš Pscheidt Tatran ŽR

25:55:00







Kategorie: dorostenci 2001/2002 5000 m
1. Tereza Fischerová Tatran ŽR

24:39:00
2. Jana Halamová GOA Mariánské Lázně
26:58:00







Kategorie: ženy A 1977/1997 5000 m
1. Kateřina Fischerová Tatran ŽR

24:39:00
2. Hana Hanzlíková Eaglovice team

26:34:00
3. Lenka Drahorádová LPU Pardubice

27:02:00
4. Hana Žohová Eaglovice team

29:18:00







Kategorie: ženy B 1976 a starší 5000 m
1. Ivana Máchová FIT Body Klatovy

29:10:00
2. L. C. Kopecká JŠ Železná Ruda

29:54:00







Kategorie: muži A 1977/1997 6000 m
1. Lukáš Friedl Antropolgie ZČU

24:01:00
2. Zdeněk Kalina Etnetera Etdorfin

24:12:00
3. David Janda SDH Malá Víska

24:17:00
4. Václav Mráz AC Sparta Praha

25:07:00
5. Tomáš Dolejš Sokol Mochtín

25:57:00
6. Radim Žilka ŠSK Újezd n. Lesy

29:09:00







Kategorie: muži C 1957/1966 6000 m
1. Alois Šatra Tatran Velké Hydčice
25:44:00
2. Karel Voráček Sokol Dolany

26:50:00
3. František Kukaň GAMA ŽR

30:15:00
3. Pavel Valeš NEI Žihobce

30:15:00
5. Ctirad Drahorád Tatran ŽR

30:59:00







Kategorie: muži D 1947/1956 6000 m
1. Milan Lukačišin CKS Malát KT

25:26:00







Kategorie: muži D 1947/1956 5000 m
1. Josef Růžička Tatran ŽR

29:11:00








Hlavní rozhodčí: Čestmír Štampach




Ředitel závodu: Ctirad Drahorád




Předseda TJ: Josef Růžička




Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ