ALPALOUKA, ŠPIČÁK, ŠUMAVA - TJ TATRAN - LYŽOVÁNÍ ŽELEZNÁ RUDA : AKCE

Cesta: Titulní stránka > Akce

Menu

Kontakty

Provoz vleku
Václav Nový
Tel.: 602133995
E-mail:
tatranzr@email.cz
novy.stavitelstvi@tiscali.cz 

Chata ALPALOUKA
Špičák 151
340 22 Železná Ruda

Kontakty:
Liebl Irena - 604 626 264
Nový Václav - 602 133 995
E-mail:
tatranzr@email.cz
irena.liebl@seznam.cz

TJ TATRAN Železná Ruda z.s.

Špičák č. p. 151
340 04  Železná Ruda
E-mail:
tatranzr@email.cz

Michal Pscheidt
Michal.Pscheidt@tiscali.cz
Václav Nový
novy.stavitelstvi@tiscali.cz

Nepřehlédněte

Svojí polohou vytváří Železná Ruda, Špičák a Hojsova Stráž ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Témata

Naše prezentace se zabývá těmito tématy:

Lyžování Šumava
Lyžování na Šumavě
Lyžování Železná Ruda
Lyžování Špičák
Biatlon
Chata Alpalouka - ubytování
Tělovýchovná jednota Tatran

 

 

Akce

    
TJ Tatran Železná Ruda - lyžařský oddíl 31. ročník PODZIMNÍM ŽELEZNORUDSKEM - Debrnické okruhy VÝSLEDKOVÁ LISTINA 28. září 2020
ŽENY A Čas Rok narození Klub
1. Lucie Pernicová 28:12:00 2007 LBK
2. Marie Spasová 30:46:00 1983 Sokol Švihov
3. Martina Jandová 30:52:00 1992 Atletika Klatovy
4. Adéla Strejcová 32:47:00 2000 Karate Sokol ČB
5. Radka Ouřadová 35:50:00 1980 Atletika Klatovy
ŽENY B
1. Jiřína Částková 29:02:00 1977 ABC Team
2. Daniela Malá 34:51:00 1976 INK
MUŽI A Čas Rok narození Klub
1. David Tolar 21:33:00 1995 USK Plzeň
2. Vojtěch Koželuh 21:58:00 1992 Atletika Klatovy
3. Jiří Procházka 23:12:00 1996 Atletika Klatovy
4. Petr Vaněček 24:35:00 1989 Vacov
5. Tomáš Matějka 24:58:00 1994 TJ Tatran ŽR
6. Václav Anděl 25:13:00 1990 Angels Family
7. Michal Král 25:55:00 1988 Atletika Klatovy
8. Ondřej Koukol 26:53:00 1985 TJ Nýrsko
9. Rostislav Pernica 27:34:00 2011 LBK
10. Bedřich Strnad 28:39:00 1981 ABC Team
11. Jaromír Janoušek 30:31:00 1984 SDM Třebýcinka
Přemysl Koranda 1988 Atletika Klatovy
Tomáš Dolejš 1982 Sokol Mochtín
MUŽI B Čas Rok narození Klub
1. Martin Šimurda 23:26:00 1972 SKSV
2. David Janda 24:22:00 1980 SDH Malá Víska
3. František Kaftan 26:33:00 1978 TJ Sušice
4. Ondřej Pernica 27:34:00 1974 LBK
5. Pavel Jílek 28:28:00 1978 Cykloservis Malát KT
MUŽI C Čas Rok narození Klub
1. Josef Boček 26:13:00 1968 Sokol Dolany
2. Petr Vondraš 27:33:00 1970 SKSV
3. Štěpán Pospíchal 28:54:00 1970 ABC Team
4. Karel Voráček 29:30:00 1963 Sokol Dolany
5. Pavel Ouřada 46:11:00 1967 Triatlon klub Klatovy
MUŽI D Čas Rok narození Klub
1. Zdeněk Rus 28:10:00 1952 TJ Nýrsko
2. Milan Lukačišin 32:51:00 1955 Cykloservis Malát KT
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ