ALPALOUKA, ŠPIČÁK, ŠUMAVA - TJ TATRAN - LYŽOVÁNÍ ŽELEZNÁ RUDA : PODZIMNÍ BĚH ŽELEZNORUDSKEM 2019

Cesta: Titulní stránka > Lyžařský areál > O areálu

Menu

Kontakty

Provoz vleku
Václav Nový
Tel.: 602133995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
novy.stavitelstvi@tiscali.cz 

Chata ALPALOUKA
Špičák 151
340 22 Železná Ruda

Kontakty:
Liebl Irena - 604 626 264
Nový Václav - 602 133 995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
irena.liebl@seznam.cz

TJ TATRAN Železná Ruda z.s.

Špičák č. p. 151
340 04  Železná Ruda
E-mail:
tatranzr@seznam.cz

Michal Pscheidt
Michal.Pscheidt@tiscali.cz
Václav Nový
novy.stavitelstvi@tiscali.cz

Nepřehlédněte

Svojí polohou vytváří Železná Ruda, Špičák a Hojsova Stráž ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Témata

Naše prezentace se zabývá těmito tématy:

Lyžování Šumava
Lyžování na Šumavě
Lyžování Železná Ruda
Lyžování Špičák
Biatlon
Chata Alpalouka - ubytování
Tělovýchovná jednota Tatran

 

 

Podzimní běh Železnorudskem 2019








TJ Tatran Železná Ruda - lyžařský oddíl 30. ročník PODZIMNÍM ŽELEZNORUDSKEM

Debrnické okruhy VÝSLEDKOVÁ LISTINA 28. září 2019

KATEGORIE: ŽENY A 1985 - 1998

5,5 km

1. HANA HANZLÍKOVÁ EAGLOVICE TEAM 23:48,7

2. MARTINA JANDOVÁ ATLETIKA KLATOVY 25:47,0

3. IVETA ŠPEREROVÁ ATLETIKA KLATOVY 27:13,8

4. ZUZANA KOHOUTOVÁ FIT BODY KLATOVY 37:46,4







KATEGORIE: ŽENY B 1984 a starší

5,5 km

1. VENDULA FRONKOVÁ AC DOMAŽLICE 25:51,0

2. LUCIE BOŘÁNKOVÁ NÝRSKO 26:04,0

3. IVANA MACHOVÁ FIT BODY KLATOVY 27:01,7

4. LUCIE LEHKÁ TATRAN ŽE RU 28:45,8

5. RADKA OUŘADOVÁ ATLETIKA KLATOVY 31:45,1







KATEGORIE: MUŽI A 1980 - 1999

8,5km

1. VOJTĚCH KOŽELUH ATLETIKA KLATOVY 32:24,6

2. JAKUB JELÍNEK ATLETIKA KLATOVY 35:30,9

3. PETR URBAN JSDH CHUDENICE 35:59,4

4. LUKÁŠ FRIEDL PLZEŇ 37:20,3

5. DAVID JANDA SDH MALÁ VÍSKA 37:56,5

6. ONDRA PETRÁK PRAZDROJ PLZEŇ 38:52,9

7. PŘEMYSL KORANDA ATLETIKA KLATOVY 40:43,9

8. MIROSLAV DUDA PRAZDROJ PLZEŇ 41:34,5







KATEGORIE: MUŽI B 1970 - 1979

8,5 km

1. MAREK SVÍTIL TATRAN ŽE RU 39:13,8

2. ONDŘEJ PERNICA LBK ŽE RU 44:33,8













KATEGORIE: MUŽI C 1960 -1969

8,5 km

1. IVO GRABMÜLLER SKI VIMPERK 39:45,8

2. KAREL VORÁČEK SOKOL DOLANY 42:30,6

3. FRANTIŠEK KUKAŇ GAMA ŽE RU 48:30,8

4. PAVEL VALEŠ NEI ŽIHOBCE 50:15,0







KATEGORIE: MUŽI D 1950 - 1959

8,5 km

1. ZDENĚK RUS KČT NÝRSKO 44:57,0

2. PETR MOLČAN SOKOL DOLANY 48:03,1

3. VÁCLAV SVÍTIL TATRAN ŽE RU 56:16,4







KATEGORIE: MUŽI E 1949 a starší

5,5 km

1. JOSEF RŮŽIČKA TATRAN ŽE RU 34:22,6







KATEGORIE: JUNIORKY 2000 - 2001

5,5 km

1. LUCIE PERNICOVÁ ZŠ ŽELEZNÁ RUDA 28:05,3













KATEGORIE: DĚVČATA 2014 a mladší

80 m

1. ELLA BROŽOVÁ ŠKOLKA ŽE RU


2. ELIŠKA BARÁKOVÁ HOJSOVA STRÁŽ


3. VIKTORIE ŽEMLIČKOVÁ LPU PARDUBICE


4. BERENIKA ŘÍHOVÁ ŠKOLKA ŽE RU


5. TINA TOBIÁŠOVÁ TATRAN ŽE RU


6. NIKOL JANDOVÁ SDH MALÁ VÍSKA


7. TEREZIE KOCUMOVÁ TATRAN ŽE RU


8. - 9. AMÁLKA ŽEMLIČKOVÁ LPU PARDUBICE


8. - 9. JULIE FILIPOVÁ TATRAN ŽE RU


10. BARBORA PATLEJCHOVÁ TATRAN ŽE RU








KATEGORIE: CHLAPCI 2014 a mladší

80 m

1. JIŘÍ STRNAD TATRAN ŽE RU


2. ADAM KOCUM TATRAN ŽE RU


3. DAVID ŘÍHA ŠKOLKA ŽE RU


4. ADAM WAHIBA ŠKOLKA ŽE RU


5. VOJTĚCH MALÝ BRNO


6. LUKÁŠ SÝKORA TATRAN ŽE RU


7. JAKUB POSPÍŠIL ŽELEZNÁ RUDA








KATEGORIE: DÍVKY 2012 - 2013

200 m

1. SÁRA VETRÁKOVÁ SKI KLUB ŽE RU 01:01,8

2. KATEŘINA STRIŽOVÁ ZŠ ŽE RU 01:03,6

3. ÁJA OUŘADOVÁ ATLETIKA KLATOVY 01:03,9

4. ELIŠKA SEKELOVÁ TATRAN ŽE RU 01:09,8







KATEGORIE: CHLAPCI 2012 - 2013

200 m

1. JÁCHYM FILIP TATRAN ŽE RU 00:54,3

2. RADEK MÄNTL KAŠPERSKÉ HORY 00:58,1

3. ELIÁŠ VLACH FJ SRK ŽE RU 00:59,7

4. BERT BAUER TATRAN ŽE RU 01:02,4

5. JAKUB LEHEČKA FJ SRK ŽE RU 01:02,4

6. JAKUB HOZMAN TATRAN ŽE RU 01:03,9

7. BEDŘICH STRNAD TATRAN ŽE RU 01:11,6

8. JIŘÍ STRAND TATRAN ŽE RU 01:17,7







KATEGORIE: DÍVKY 2010 - 2011

350 m

1. LUCIE SCHEJBALOVÁ SKI KLUB ŽE RU 01:09,5

2. ZORA ČÁSTKOVÁ TATRAN ŽE RU 01:12,5

3. TEREZA MALÁ TATRAN ŽE RU 01:19,7

4. VANESA VETRÁKOVÁ SKI KLUB ŽE RU 01:20,6







KATEGORIE: CHLAPCI 2010 - 2011

350 m

1. DAVID SVÍTIL SKI KLUB ŽE RU 01:07,5

2. ADAM MÄNTL KAŠPERSKÉ HORY 01:10,0

3. MARTIN NGUYEN FJ SRK ŽE RU 01:14,4

4. PAVEL NGUYEN FJ SRK ŽE RU 01:15,9

5. ROSTISLAV PERNICA LBK ŽE RU 01:17,4

6. MARTIN KOCUM TATRAN ŽE RU 01:18,3

7. JAKUB CHALUPSKÝ FJ SRK ŽE RU 01:20,1

8. JONÁŠ POSPÍŠIL TATRAN ŽE RU 01:20,8

9. MATĚJ CYRÁNEK FJ SRK ŽE RU 01:22,2

10. JAKUB ŠEVČÍK SKI KLUB ŽE RU 01:23,0

11. ONDŘEJ VOHLÍDAL FJ SRK ŽE RU 01:24,1

12. ALEX ŠKACH FJ SRK ŽE RU 01:27,7

13. ONDŘEJ STRNAD ATLETIKA KLATOVY 01:29,5







KATEGORIE: DÍVKY 2008 - 2009

800 m

1. AGÁTA ČÁSTKOVÁ TATRAN ŽE RU 03:17,1

2. NIKOLA LEHEČKOVÁ SKI KLUB ŽE RU 03:17,9

3. EMMA TOBIÁŠOVÁ TATRAN ŽE RU 03:18,7

4. LUCIE ŠEVČÍKOVÁ SKI KLUB ŽE RU 03:27,0

5. ŠÁRKA OUŘADOVÁ SOKOL KLATOVY 04:00,8







KATEGORIE: CHLAPCI 2008 - 2009

800 m

1. JAKUB ČADEK TATRAN ŽE RU 03:06,7

2. ŠTĚPÁN SVÍTIL TATRAN ŽE RU 03:09,4

3. VÁCLAV PANUŠKA AC HORAŽĎOVICE 03:14,7

4. ŠIMON LEHKÝ TATRAN ŽE RU 03:18,8

5. MAREK HOMOLKA TATRAN ŽE RU 03:29,8

6. DANIEL VANIŠ TATRAN ŽE RU 03:31,7

7. MATĚJ ŠEVČÍK SKI KLUB ŽE RU 04:30,6

8. VÁCLAV HALAMA FJ SRK ŽE RU 04:52,6







KATEGORIE: DÍVKY 2006 - 2007

1 000 m

1. LUCIE PERNICOVÁ LBK ŽE RU 04:05,7

2. RÓZA STRIŽOVÁ ZŠ ŽE RU 04:31,2

3. TEREZA KOBLASOVÁ TATRAN ŽE RU 04:42,3

4. JANA ŠTĚPÁNKOVÁ SKI KLUB ŽE RU 04:56,5







KATEGORIE: CHLAPCI 2006 - 2007

1 000 m

1. JAN CHALUPSKÝ FJ SRK ŽE RU 04:01,3

2. ŠIMON MACALÍK TATRAN ŽE RU 04:14,4

3. JAN SCHEJBAL SKI KLUB ŽE RU 04:14,8

4. JAN LEHKÝ TATRAN ŽE RU 04:18,4







KATEGORIE: DĚVČATA 2004 - 2005

1 500 m

1. VENDULA PANUŠKOVÁ AC HORAŽĎOVICE 06:13,6

2. EMA VANIŠOVÁ SA ŠPIČÁK 06:55,7

3. AMÁLKA POSPÍCHALOVÁ TATRAN ŽE RU 07:37,1







Ředitel závodu: Josef Růžička




Hlavní rozhodčí: Mgr. Kryštof Částka




Velitel tratí: Mgr. Jaroslav Lehký




Sekretář závodu: Ctirad Drahorád




Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ