ALPALOUKA, ŠPIČÁK, ŠUMAVA - TJ TATRAN - LYŽOVÁNÍ ŽELEZNÁ RUDA : 2. MÍSTO NA M-ČR ŽACTVA PRO VOJTU NOVOTNÉHO

Cesta: Titulní stránka > Tělovýchovná jednota > Oddíl biatlonu

Menu

Kontakty

Provoz vleku
Václav Nový
Tel.: 602133995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
novy.stavitelstvi@tiscali.cz 

Chata ALPALOUKA
Špičák 151
340 22 Železná Ruda

Kontakty:
Liebl Irena - 604 626 264
Nový Václav - 602 133 995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
irena.liebl@seznam.cz

TJ TATRAN Železná Ruda z.s.

Špičák č. p. 151
340 04  Železná Ruda
E-mail:
tatranzr@seznam.cz

Michal Pscheidt
Michal.Pscheidt@tiscali.cz
Václav Nový
novy.stavitelstvi@tiscali.cz

Nepřehlédněte

Svojí polohou vytváří Železná Ruda, Špičák a Hojsova Stráž ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Témata

Naše prezentace se zabývá těmito tématy:

Lyžování Šumava
Lyžování na Šumavě
Lyžování Železná Ruda
Lyžování Špičák
Biatlon
Chata Alpalouka - ubytování
Tělovýchovná jednota Tatran

 

 

2. místo na M-ČR žactva pro Vojtu Novotného

Krásné 2. místo na M-ČR ve Zruči 19.9.2010 obsadil člen Tatranu Vojtěch Novotný.

 

MČR Atex Cup - Žactvo - Výsledková listina
Zruč u Plzně 19.09.2010 Závod s hromadným startem
Žáci A
PořadíSt. č.VTJménoKat.KlubPoznámkaBěžecký časLSUMVýsl. časZtrátaBody
1 1 1 Volek David ZCA Břidličná 00:07:00,7 0 0 00:07:00,7 +0,0 110,00
2 4 1 Novotný Vojtěch ZCA Tatran 00:07:28,1 2 2 00:07:28,1 +27,4 102,83
3 13 2 Hasman Ondřej ZCA Elán Zruč 00:07:36,4 0 0 00:07:36,4 +35,7 100,66
4 3 1 Pajer Lukáš ZCA Jilemnice 00:07:48,2 0 0 00:07:48,2 +47,5 97,58
5 14 1 Žitník Richard ZCA Rožnov pR 00:07:51,9 1 1 00:07:51,9 +51,2 96,61
6 9 1 Musil Vít ZCA Třebíč 00:07:53,7 1 1 00:07:53,7 +53,0 96,14
7 8 1 Kaloš Sebastian ZCA Rover Praha 00:07:56,5 0 0 00:07:56,5 +55,8 95,41
8 2 2 Hornig Vítězslav ZCA Jilemnice 00:08:10,1 2 2 00:08:10,1 +1:09,4 91,85
9 5 1 Jiřička Tomáš ZCA Rover Praha 00:08:18,6 2 2 00:08:18,6 +1:17,9 89,63
10 24 2 Gřunděl Jakub ZCA Orlová 00:08:18,9 1 1 00:08:18,9 +1:18,2 89,55
11 19 1 Koždoň David ZCA Orlová 00:08:22,8 1 1 00:08:22,8 +1:22,1 88,53
12 10 2 Hladík Vít ZCA Poruba 00:08:29,2 2 2 00:08:29,2 +1:28,5 86,85
13 7 1 Repáň Martin ZCA Břidličná 00:08:39,8 3 3 00:08:39,8 +1:39,1 84,08
14 11 2 Martin Daniel ZCA Poruba 00:08:57,1 1 1 00:08:57,1 +1:56,4 79,56
15 18 1 Gřešek Vít ZCA Poruba 00:09:14,9 3 3 00:09:14,9 +2:14,2 74,91
16 22 3 Slanec Jan ZCA Strakonice 00:09:20,0 2 2 00:09:20,0 +2:19,3 73,57
17 16 2 Křevký Jan ZCA Orlová 00:09:21,2 1 1 00:09:21,2 +2:20,5 73,26
18 15 2 Haumer Matěj ZCA Vyškov 00:09:22,6 3 3 00:09:22,6 +2:21,9 72,89
19 12 3 Pokorný Marek ZCA Říčany 00:09:25,2 2 2 00:09:25,2 +2:24,5 72,21
20 20 2 Najt David ZCA Bobrky 00:09:44,5 2 2 00:09:44,5 +2:43,8 67,17
21 23 2 Horák Jan ZCA Kadaň 00:09:50,4 1 1 00:09:50,4 +2:49,7 65,62
22 17 2 Šamberger Martin ZCA Rover Praha 00:09:57,0 2 2 00:09:57,0 +2:56,3 63,90
23 21 2 Ondika Patrick ZCA Orlová 00:09:20,5 3 3 00:10:20,5 +3:19,8 57,75
24 6 2 Lichtenberg Jaroslav ZCA KB N.Město 00:11:03,4 2 2 00:11:03,4 +4:02,7 46,54

st. č. 21 přirážka 1 min. - neodběhnuté 1 TK
Diskvalifikován, vzdal, nestartoval
25 2 Koukolík Pavel ZCA Litice DNS - Nestartoval(a)
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ