ALPALOUKA, ŠPIČÁK, ŠUMAVA - TJ TATRAN - LYŽOVÁNÍ ŽELEZNÁ RUDA : VÝSLEDKOVÁ LISTINA BELVEDERSKÁ LYŽE 2011

Cesta: Titulní stránka > Tělovýchovná jednota > Oddíl lyžování

Menu

Kontakty

Provoz vleku
Václav Nový
Tel.: 602133995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
novy.stavitelstvi@tiscali.cz 

Chata ALPALOUKA
Špičák 151
340 22 Železná Ruda

Kontakty:
Liebl Irena - 604 626 264
Nový Václav - 602 133 995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
irena.liebl@seznam.cz

TJ TATRAN Železná Ruda z.s.

Špičák č. p. 151
340 04  Železná Ruda
E-mail:
tatranzr@seznam.cz

Michal Pscheidt
Michal.Pscheidt@tiscali.cz
Václav Nový
novy.stavitelstvi@tiscali.cz

Nepřehlédněte

Svojí polohou vytváří Železná Ruda, Špičák a Hojsova Stráž ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Témata

Naše prezentace se zabývá těmito tématy:

Lyžování Šumava
Lyžování na Šumavě
Lyžování Železná Ruda
Lyžování Špičák
Biatlon
Chata Alpalouka - ubytování
Tělovýchovná jednota Tatran

 

 

Výsledková listina Belvederská lyže 2011

Tatran Železná Ruda

 

 

 

BELVEDERSKA LYŽE 2011

 

 

Výsledková listina

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorie: Předžáci A 2003 a ml.

 

500m KT

1.

Lukáš Kalivoda

 

SKI RAPLE ŠUMAVA

03:00,1

 

 

 

 

 

Kategorie: Předžačky B 2001-2002

1000 m KT

1.

Zuzana Kulhánková

SKHS

06:55,0

 

 

 

 

 

Kategorie: Předžáci B 2001-2002

 

1000 m KT

1.

Tomáš Pscheidt

 

TAZR

05:51,0

2.

Martin Pscheidt

 

TAZR

06:14,0

 

 

 

 

 

Kategorie: Mladší žáci 1999-2000

2000 m KT

1.

Michal Provod

 

UKPL

09:20,0

2.

Vojtěch Novotný

TAZR

09:28,0

3.

Vít Mahovský

 

TAZR

11:49,0

 

 

 

 

 

Kategorie: Starší žačky 1997-1998

3000 m VT

1.

Klára Kovaříková

UKPL

11:15,0

2.

Barbora Kovaříková

UKPL

12:10,0

 

 

 

 

 

Kategorie: Starší žáci 1997-1998

 

3000 m VT

1.

Miroslav Štádler

 

SKPL

14:00,8

2.

Ondřej Novotný

 

TAZR

14:00,9

 

 

 

 

 

Kategorie: Mladší dorostenky 1995-1996

4000 m VT

1.

Diana Petrmichlová

SKSV

13:37,5

2.

Martina Červená

TAZR

17:39,0

 

 

 

 

 

Kategorie: Mladší dorostenec 1995-1996

4000 m VT

1.

Luděk Šeller

 

SCPL

11:50,0

2.

David Tolar

 

UKPL

12:21,0

 

 

 

 

 

Kategorie: Starší dorostenka 1993-1994

4000 m VT

1.

Lucie Prokešová

 

SCPL

13:37,0

 

 

 

 

 

Kategorie: Starší dorostenci 1993-1994

8000 m VT

1.

Tomáš Matějka

 

UKPL

25:47,2

 

 

 

 

 

Kategorie: Ženy 1992 a st.

 

4000 m VT

1.

Martina Janoušková

SKPL

13:11,0

2.

Vendula Janoušková

SKPL

13:58,0

3.

Marie Pleskotová

UKPL

17:39,5

 

 

 

 

 

Kategorie: Muži A 1992-1962

 

12000 m VT

1.

Ladislav Provod

 

UKPL

36:30,2

2.

Martin Šimurda

 

SKSV

36:57,7

3.

Petr Höll

 

TACH

38:23,1

4.

Michal Pscheidt

 

TAZR

41:07,0

5.

Petr Janoušek

 

SCPL

43:07,0

6.

Radek Patlejch

 

PRPL

43:22,8

7.

Jan Sýkora

 

UKPL

47:00,4

8.

Michal Hrách

 

SKPL

50:23,3

 

 

 

 

 

Kategorie: Muži veteráni 1961 a st.

8000 m VT

1.

Jiří Přibík

 

TAZR

26:56,4

2.

Ctirad Drahorád

 

TAZR

28:40,3

3.

Přemysl Tolar

 

Plzeň

42:35,3

 

 

 

 

 

Železná Ruda 29.1.2011

 

 

 

 

 

 

 

Josef Růžička, ředitel závodu

 

 

Jiří Pscheidt, hlavní rozhodčí

 

 

Čestmír Štampach, velitel tratí

 

 

Ctirad Drahorád, sekretář závodu

 

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ