ALPALOUKA, ŠPIČÁK, ŠUMAVA - TJ TATRAN - LYŽOVÁNÍ ŽELEZNÁ RUDA : VÝSLEDKOVÁ LISTINA 23. BĚHU PODZIMNÍM ŽELEZNORUDSKEM 2012

Cesta: Titulní stránka > Tělovýchovná jednota > Oddíl lyžování

Menu

Kontakty

Provoz vleku
Václav Nový
Tel.: 602133995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
novy.stavitelstvi@tiscali.cz 

Chata ALPALOUKA
Špičák 151
340 22 Železná Ruda

Kontakty:
Liebl Irena - 604 626 264
Nový Václav - 602 133 995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
irena.liebl@seznam.cz

TJ TATRAN Železná Ruda z.s.

Špičák č. p. 151
340 04  Železná Ruda
E-mail:
tatranzr@seznam.cz

Michal Pscheidt
Michal.Pscheidt@tiscali.cz
Václav Nový
novy.stavitelstvi@tiscali.cz

Nepřehlédněte

Svojí polohou vytváří Železná Ruda, Špičák a Hojsova Stráž ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Témata

Naše prezentace se zabývá těmito tématy:

Lyžování Šumava
Lyžování na Šumavě
Lyžování Železná Ruda
Lyžování Špičák
Biatlon
Chata Alpalouka - ubytování
Tělovýchovná jednota Tatran

 

 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA 23. BĚHU PODZIMNÍM ŽELEZNORUDSKEM 2012

TJ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
23. BĚHU PODZIMNÍM ŽELEZNORUDSKEM 2012
KATEGORIE: DĚVČATA 2006 A MLADŠÍ 50 m 
1. LAURA TATÍČKOVÁ SKI KLUB ŽERU 10,2
2. MARIE MACHOVÁ MŠ ZÁBOŘÍ 10,8
3. - 4. NATÁLIE NYKLESOCÁ ŠPIČÁK 11,7
3. - 4. ANETA ŠIMURDOVÁ KAŠPERSKÉ HORY 11,7
5. JANA ŠTĚPÁNKOVÁ SKI KLUB ŽERU 13,3
6. ANEŽKA KOPELENTOVÁ NOVÁ HŮRKA 13,7
7. NIKOLA LEHEČKOVÁ ŽELEZNÁ RUDA 14,2
8. ALENA MATOUŠKOVÁ MŠ HARTMANICE 14,5
9. LUCIE ŠEVČÍKOVÁ ŽELEZNÁ RUDA 15,1
10. EMMA NEŠPOROVÁ BAVORSKÁ RUDA 15,8
11. ROZÁRKA GERBOVÁ ŽELEZNÁ RUDA 16,1
12. ANETA LOOSOVÁ SKI KLUB ŽERU 16,5
KATEGORIE: CHLAPCI 2006 A MLADŠÍ 50 m
1. TOMÁŠ HANZLÍK ŽELEZNÁ RUDA 9,1
2. ŠTĚPÁN SVÍTIL ŽELEZNÁ RUDA 9,2
3. DOMINIK ZELEŇÁK ŽELEZNÁ RUDA 9,3
4. FELIX JONATHAN KOPECKÝ ŽELEZNÁ RUDA 9,5
5. JAN PSCHEIDT ŽELEZNÁ RUDA 9,8
6. DAN VANIŠ ŠPIČÁK 10,1
7. JAN LUČAN ŽELEZNÁ RUDA 10,2
8. LUKÁŠ TATÍČEK SKI KLUB ŽERU 10,5
9. JAKUB ČADEK ŽELEZNÁ RUDA 10,6
10. VÁCLAV HALAMA ŽELEZNÁ RUDA 10,9
11. ŠIMON LEHKÝ TATRAN ŽERU 11,1
12. DAVID SVÍTIL TATRAN ŽERU 12,5
KATEGORIE: DÍVKY 2004 - 2005 160 m
1. JULIE KULHÁNKOVÁ HOJSOVA STRÁŽ 33,1
2. EMA VALIŠOVÁ ŠPIČÁK 33,7
3. ANNA MATOUŠKOVÁ HARTMANICE 35,2
4. AGATHA LILY KOPECKÁ ŽELEZNÁ RUDA 39,4
5. NATÁLIE NYKLSESOVÁ ŠPIČÁK 44,1
KATEGORIE: CHLAPCI 2004 - 2005 160 m
1. JIŘÍ KOPELENT NOVÁ HŮRKA 32,8
2. ROSTISLAV VOLÁK NÝRSKO 37,6
3. TOMÁŠ HANZLÍK ŽELEZNÁ RUDA 38,8
4. ANTONÍN LUČAN ŽELEZNÁ RUDA 45,0
5. FELIX JONATHAN KOPECKÝ ŽELEZNÁ RUDA 46,6
6. JANÍK LEHKÝ TATRAN ŽERU 48,7
KATEGORIE: DÍVKY 2002 - 2003 320 m
1. ANEŽKA HONSOVÁ SKI KLUB ŠUMAVA 01:04,6
KATEGORIE: CHLAPCI 2002 - 2003 320 m
1. JAN MALÝ TATRAN ŽERU 01:01,4
2. MICHAL SVÍTIL TATRAN ŽERU 01:03,7
3. ANTONÍN HONSA SKI KLUB ŠUMAVA 01:04,2
4. FILIP MATĚJOVIČ SK ŠPIČÁK 01:04,8
5. RADEK HOLUB STRÁŽOV 0:01
6. MARTIN MALÝ TATRAN ŽERU 01:06,8
7. LUKÁŠ KALIVODA SKIRAPLE ŠUMAVA 01:10,9
8. JOSEF VLČEK SUŠICE 01:14,2
9. KONRÁD LIEBERMANN NÝRSKO 01:17,2
10. MARTIN PSCHEIDT TATRAN ŽERU 01:19,2
11. ROSTISLAV VOLÁK NÝRSKO 01:31,2
12. FELIX JONATHAN KOPECKÝ ŽELEZNÁ RUDA 01:46,4
KATEGORIE: DÍVKY 2000- 2001 800 m
1.  TEREZA FISCHEROVÁ TATRAN ŽE RU 03:11,1
2.  ZUZANA KULHÁNKOVÁ HOJSOVA STRÁŽ 03:42,8
3. ADÉLA ZELENKOVÁ ŽELEZNÁ RUDA 03:44,4
4. NATÁLIE LIEBERMANNOVÁ NÝRSKO 04:13,9
5. ANETA TRUHLÁŘOVÁ NÝRSKO 04:30,5
KATEGORIE: CHLAPCI 2000 - 2001 800 m
1. FRANTIŠEK HONSA SKI KLUB ŠUMAVA 02:46,7
2. TOMÁŠ PSCHEIDT TATRAN ŽE RU 03:05,0
3. ROBERT SVÍTIL TATRAN ŽE RU 03:07,3
KATEGORIE: DÍVKY 1998 - 1999 1609 m
1. JANA HALAMOVÁ ŽELEZNÁ RUDA 06:16,2
2. PAVLÍNA STANČÍKOVÁ NÝRSKO 06:44,5
3. OLGA VOLÁKOVÁ NÝRSKO 06:49,4
4. ANETA KALIVODOVÁ NÝRSKO 06:51,3
5. LUCIE MOJŽÍŠOVÁ NÝRSKO 07:31,4
6.  ANNA HANZLÍKOVÁ ŽELEZNÁ RUDA 08:26,3
KATEGORIE: CHLAPCI 1998 - 1999 800 m
1. VOJTĚCH NOVOTNÝ TATRAN ŽE RU 02:54,1
KATEGORIE: DOROSTENKY 1998 - 1999 800 m
1. OLGA VOLÁKOVÁ NÝRSKO 03:59,6
KATEGORIE: JUNIORKY 1994 - 1995 5,5 km
1. BARBORA ŠAMBERGEROVÁ PSK OLYMP PRAHA 26:46,1
KATEGORIE: JUNIOŘI 1994 - 1995 5,5 km
1. TOMÁŠ MATĚJKA TATRAN ŽE RU 20:13,5
2. VOJTĚCH NOVOTNÝ TATRAN ŽE RU 24:54,6
3. LUKÁŠ PSCHEIDT TATRAN ŽE RU 24:57,0
4. MIROSLAV ŠTÁDLER TATRAN ŽE RU 34:51,6
KATEGORIE: ŽENY A 1973 - 1993 5,5 km
1. PAVLA ZAHÁLKOVÁ BK ELÁN ZRUČ 20:48,2
2. VENDULA PETEŘÍKOVÁ VSK FTVS PRAHA 22:56,0
3. PETRA KAVIOVÁ ATLETIKA KLATOVY 23:45,2
4. VENDULA FRONKOVÁ AC DOMAŽLICE 25:15,3
5. OLGA HONSOVÁ SKI KLUB ŠUMAVA 25:22,5
6. ANDREA JELÍNKOVÁ ATLETIKA KLATOVY 26:06,7
7. ALEXANDRA MACHOVÁ NAHOŠÍN 26:22,5
KATEGORIE: ŽENY B 1972 A STARŠÍ 5,5  km
1. ŠÁRKA GRABMÜLLEROVÁ SKI KLUB ŠUMAVA 22:39,5
2. JINDRA ZAHÁLKOVÁ BK ELÁN ZRUČ 25:11,2
3. IVANA MACHOVÁ FIT BODY KLATOVY 27:22,0
KATEGORIE: MUŽI A 1973 - 1993 8,5 km
1. JIŘÍ VOJÁK MÍLAŘI DOMAŽLICE 32:15,6
2. MARTIN ŠMÍD STŘELKA BRNO 33:30,2
3. TOMÁŠ GÖRNER ATLETIKA KLATOVY 35:05,8
4. JAKUB JELÍNEK ATLETIKA KLATOVY 38:19,0
5. PETR KUBĚNA PLZEŇ 39:51,9
6. TOMÁŠ DOLEJŠ SOKOL MOCHTÍN 43:01,9
7. LUKÁŠ FRIEDL PLZEŇ 43:47,1
8. MICHAL PSCHEIDT TATRAN ŽE RU 44:27,6
9. TOMÁŠ MOSINGER PLZEŇ 50:42,3
KATEGORIE: MUŽI B 1963 - 1972 8,5 km
1. MARTIN ŠIMURDA SKI KLUB ŠUMAVA 35:26,7
2. KAREL VORÁČEK SOKOL DOLANY 40:35,4
3. PAVEL VALEŠ NEI ŽIHOBCE 48:43,1
KATEGORIE: MUŽI C 1953 - 1962 8,5 km
1. IVO GRABMÜLLER SKI KLUB ŠUMAVA 37:34,4
2. JAROSLAV PUDIL M2 SPORT STRAKONICE 39:38,1
3. JOSEF NOVOTNÝ HORŠOVSKÝ TÝN 48:55,0
4. FRANTIŠEK KUKAŇ GAMA ŽE RU 50:42,1
KATEGORIE: MIŽI D 1943 - 52 8,5 km
1. ZDENĚK RUS KČT NÝRSKO 40:20,0
2. PETR JANOVÝ AC TRIAL PLZEŇ 45:55,9
3. FRANTIŠEK MÄRZ SOKOL KOUT 55:36,5
KATEGORIE: MUŽI E 1942 A STARŠÍ 8,5 km
1. FRANTIŠEK KORTUS OS KAŠPERSKÉ HORY 51:02,6
2. JOSEF RŮŽIČKA TATRAN ŽE RU 51:48,8
3. KAREL ČERVENKA HORA SV. KATEŘINY 54:07,1
ŽELEZNÁ RUDA 23. 9. 2012
CTIRAD DRAHORÁD, ředitel závodu              JOSEF RŮŽIČKA, předseda TJ
JIŘÍ PSCHEIDT, hlavní rozhodčí                        ČESTMÍR ŠTAMPACH, velitel tratí
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ