ALPALOUKA, ŠPIČÁK, ŠUMAVA - TJ TATRAN - LYŽOVÁNÍ ŽELEZNÁ RUDA : JARNÍ BĚH ŽELEZNORUDSKEM 2013 - VÝSLEDKY

Cesta: Titulní stránka > Tělovýchovná jednota > Oddíl lyžování

Menu

Kontakty

Provoz vleku
Václav Nový
Tel.: 602133995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
novy.stavitelstvi@tiscali.cz 

Chata ALPALOUKA
Špičák 151
340 22 Železná Ruda

Kontakty:
Liebl Irena - 604 626 264
Nový Václav - 602 133 995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
irena.liebl@seznam.cz

TJ TATRAN Železná Ruda z.s.

Špičák č. p. 151
340 04  Železná Ruda
E-mail:
tatranzr@seznam.cz

Michal Pscheidt
Michal.Pscheidt@tiscali.cz
Václav Nový
novy.stavitelstvi@tiscali.cz

Nepřehlédněte

Svojí polohou vytváří Železná Ruda, Špičák a Hojsova Stráž ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Témata

Naše prezentace se zabývá těmito tématy:

Lyžování Šumava
Lyžování na Šumavě
Lyžování Železná Ruda
Lyžování Špičák
Biatlon
Chata Alpalouka - ubytování
Tělovýchovná jednota Tatran

 

 

Jarní běh Železnorudskem 2013 - výsledky

TATRAN ŽELEZNÁ RUDA
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
34. JARNÍM ŽELEZNORUDSKEM
KATEGORIE: NEJMLADŠÍ CHLAPCI 2007 a mladší 100 m
1. DANIEL ZELEŃÁK ŽEL. RUDA 12,2 s
2. MAREK JÍCHA ŽEL. RUDA 12,8
3. TOMÁŠ NOVÝ SOKOL PETŘÍN 13,5
4. FELIX JONATHAN KOPECKÝ ŽEL. RUDA 14,2
5. ŠTĚPÁN SVÍTIL TATRAN ŽEL. RUDA 14,6
6. DANIEL VANIŠ ŠPIČÁK 16,9
7. JAN SCHEJBAL BAVORSKÁ RUDA 17,3
8. LUKÁŠ TATÍČEK SKI KLUB ŽEL. RUDA 17,9
9. MATYÁŠ JÍCHA ŽEL. RUDA 19,9
10. DAVID SVÍTIL SAMOTY ŽEL.RUDA 24,4
11. MARTIN KOCUM TTK KLATOVY 44,1
KATEGORIE: NEJMLADŠÍ DÍVKY 207 a mladší 100 m
1. LAURA TATÍČKOVÁ SKI KLUB ŽEL. RUDA 17,3 s
2. AGÁTA ČÁSTKOVÁ SKI KLUB ŽEL. RUDA 17,8
3. DANIELA MAREŠOVÁ ŽEL. RUDA 23,5
4. ZORA ČÁSTKOVÁ SKI KLUB ŽEL. RUDA 33,4
5. LUCINKA SCHEJBALOVÁ BAVORSKÁ RUDA 43,7
KATEGORIE: CHLAPCI 2005 - 2006 300 m
1. ŠIMON WEBER HLUBOKÁ u Kdyně 01:05,5
2. TOMÁŠ HANZLÍK ŽEL. RUDA 01:13,9
3. DOMINIK ZELEŇÁK ŽEL. RUDA 01:15,5
4. MAREK JÍCHA ŽEL. RUDA 01:17,9
5. FELIX JONATHAN KOPECKÝ ŽEL. RUDA 01:23,2
KATEGORIE: DĚVČATA 2005 - 2006 300 m
1. EMA VANIŠOVÁ ŠPIČÁK 01:00,2
2. AGATHA LILY KOPECKÁ ŽEL. RUDA 01:10,2
3. NICOL ZEMANOVÁ ŠPIČÁK 01:11,5
4. ANNA ŠIMURDOVÁ SKI KLUB ŠUMAVA 01:26,0
5. JANA ŠTĚPÁNKOVÁ SKI KLUB ŽEL. RUDA 01:27,1
KATEGORIE: CHLAPCI 2003 - 2004 600 m
1. RADEK HOLUB STRÁŽOV 02:06,7
2. ŠIMON WEBER HLUBOKÁ u Kdyně 02:39,4
KATEGORIE: DĚVČATA 2003 - 2004 600 m
1. SÁRA CHEJLAVOVÁ ZŠ KDYNĚ 02:39,3
KATEGORIE: CHLAPCI 2001 - 2003 1 000 m
1. JAN MALÝ TATRAN ŽEL. RUDA 05:07,9
2. MICHAL SVÍTIL TATRAN ŽEL. RUDA 05:08,1
3. ALBERT SCHNEEDÖRFLER NÝRSKO 05:27,3
KATEGORIE: DĚVČATA 2011 - 2002 1 000 m
1. SÁRA FOUSTOVÁ KLATOVY 05:18,6
2. TEREZA FISCHEROVÁ TATRAN ŽEL. RUDA 05:19,2
3. ŠÁRKA TOPOLOVÁ TATRAN ŽEL. RUDA 05:29,4
KATEGORIE: CHLAPCI 1999 - 2000 2 000 m
1. VOJTĚCH NOVOTNÝ TATRAN ŽEL. RUDA 07:58,0
2. ROBERT SVÍTIL TATRAN ŽEL. RUDA 08:52,7
3. MIROSLAV ŠTÁDLER TATRAN ŽEL. RUDA 09:11,2
4. MARTIN ŠAMBERGER OLYMP PRAHA 10:09,3
KATEGORIE: DĚVČATA 1999 - 2000 1 000 m
1. JANA HALAMOVÁ ŽEL. RUDA 05:22,3
2. LEONA MAREŠOVÁ ŽEL. RUDA 06:03,2
3. ADÉLA ZELENKOVÁ ŽEL. RUDA 06:04,5
4. VIKTORIE SCHNEEDÖRFLEROVÁ NÝRSKO 06:05,2
KATEGORIE: JUNIOŘI 1995 - 1996 5 000 m
1. ONDŘEJ NOVOTNÝ TATRAN ŽEL. RUDA 22:39,2
KATEGORIE: JUNIORKY 1995 - 1996 5 000 m
1. BARBORA ŠAMBERGEROVÁ OLYMP PRAHA 23:06,6
KATEGORIE: ŽENY  A  1974 - 1994 5 000 m
1. PETRA KAVIOVÁ ATLETIKA KLATOVY 22:18,8
2. VENDULA FRONKOVÁ AC DOMAŽLICE 24:04,4
3. JULIE SCHNEEDÖRFLEROVÁ JAVORNÁ 28:25,5
4. LENKA KOCUMOVÁ TTK KLATOVY 29:39,8
5. BARBORA VANIŠOVÁ SA ŠPIČÁK 31:05,2
KATEGORIE: ŽENY  A  1973 a starší 5 000 m
1. ŠÁRKA GRABMÜLLEROVÁ SKI VIMPERK 20:25,5
2. JINDRA ZAHÁLKOVÁ KB CHLUMČANY 25:12,8
3. ANDREA TREML SA ŠPIČÁK 33:10,9
KATEGORIE: MUŽI  A  1974 - 1994 8 000 m
1. ERIK LORENC ŠUTRI PTICE 29:02,2
2. TOMÁŠ GÖRNER ATLETIKA KLATOVY 30:57,6
3. JAKUB JELÍNEK ATLETIKA KLATOVY 31:32,3
4. MARTIN KOCUM TTK KLATOVY 33:20,4
5. JAN VÁCLAVÍK KOS PLZEŇ 34:08,8
6. MAREK SVÍTIL TATRAN ŽEL. RUDA 35:02,9
7. ONDŘEJ KOCUM TTK KLATOVY 36:45,3
8. ONDŘEJ ČECHURA LPM PLZEŇ 38:31,3
KATEGORIE: MUŽI  B  1964 - 1973 8 000 m
1. MARTIN ŠIMURDA SKI VIMPERK 30:00,3
2. PAVEL VALEŠ NEI ŽIHOBCE 41:33,2
KATEGORIE: MUŽI  C  1954 - 1963 8 000 m
1. ALOIS ŠATRA TATRAN VEL. HYDČICE 33:20,8
2. CTIRAD DRAHORÁD TATRAN ŽEL. RUDA 38:44,9
3. JOSEF NOVOTNÝ KŘENOVY 44:00,9
KATEGORIE: MUŽI  D  1944 - 1953 8 000 m
1. JIŘÍ PŘIBÍK PSK KLATOVY 36:24,7
2. JIŘÍ ČADA KČT NÝRSKO 44:24,7
KATEGORIE: MUŽI  E  1943 a starší 8 000 m
1. JOSEF RŮŽIČKA TATRAN ŽEL. RUDA 46:15,9
2. FRANTIŠEK KORTUS OS KAŠPERSKÉ HORY 49:57,5
Předseda TJ Tatran: Josef Růžička Železná Ruda - Belveder   9. 6. 2013
Hlavní rozhodčí: Jiří Pscheidt
Velitel tratí: Čestmír Štampach
Ředitel závodu: Ctirad Drahorád

Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ