ALPALOUKA, ŠPIČÁK, ŠUMAVA - TJ TATRAN - LYŽOVÁNÍ ŽELEZNÁ RUDA : VÝSLEDKY PODZIMNÍ BĚH ŽR 2015

Cesta: Titulní stránka > Tělovýchovná jednota > Oddíl lyžování

Menu

Kontakty

Provoz vleku
Václav Nový
Tel.: 602133995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
novy.stavitelstvi@tiscali.cz 

Chata ALPALOUKA
Špičák 151
340 22 Železná Ruda

Kontakty:
Liebl Irena - 604 626 264
Nový Václav - 602 133 995
E-mail:
tatranzr@seznam.cz
irena.liebl@seznam.cz

TJ TATRAN Železná Ruda z.s.

Špičák č. p. 151
340 04  Železná Ruda
E-mail:
tatranzr@seznam.cz

Michal Pscheidt
Michal.Pscheidt@tiscali.cz
Václav Nový
novy.stavitelstvi@tiscali.cz

Nepřehlédněte

Svojí polohou vytváří Železná Ruda, Špičák a Hojsova Stráž ideální podmínky jak pro zimní a letní turistiku, tak i pro relaxaci.

Témata

Naše prezentace se zabývá těmito tématy:

Lyžování Šumava
Lyžování na Šumavě
Lyžování Železná Ruda
Lyžování Špičák
Biatlon
Chata Alpalouka - ubytování
Tělovýchovná jednota Tatran

 

 

Výsledky Podzimní běh ŽR 2015

TJ TATRAN ŽELEZNÁ RUDA
26. PODZIMNÍM ŽELEZNORUDSKEM - DEBRNICKÉ OKRUY 2015
VÝSLEDKOVÁ LISTINA
Chlapci 2010 a mladší 80 m
1. David Svítil Tatran ŽR 16,2
2. Antonín Frenzel MŠ ŽR 19,2
3.-4. Jonáš Pospíchal ZŠ ŽR 21,8
3.-4. Alex Škach MŠ ŽR 21,8
5. Matěj Svítil Tatran ŽR 22,8
6. Jáchym Filip 26,5
7. Jakub Lehečka MŠ ŽR 37,5
Dívky 2010 a mladší 80 m
1. Lucie Schejbalová SKI klub ŽR 17,8
2. Zora Částková SKI klub ŽR 19,4
3. Vanesa Vetráková MŠ ŽR 19,8
4. Tereza Malá MŠ ŽR 32,1
5. Sára Vetráková MŠ ŽR 34,6
6. Nela Glogarová SK Špičák 37,3
Chlapci 2008 - 2009 160 m
1. Štěpán Svítil Tatran ŽR 32,1
2. Lukáš Tatíček ZŠ ŽR 34,6
3. Viktor Kolacki Tatran ŽR 35,4
4. Adam Škývara ZŠ ŽR 36,2
5. Dan Vaniš ZŠ ŽR 37,3
Dívky 2008 - 2009 160 m
1. Adina Provalilová Sokol Kout 30,4
2. Agáta Částková SKI klub ŽR 30,9
3. Alena Matoušková Atletika Sušice 33,0
4. Ema Tobiášová SKI klub ŽR 34,3
5. Anna Lučanová ZŠ ŽR 35,9
6. Lucie Ševčíková SKI klub ŽR 36,4
7. Nikol Lehečková SKI klub ŽR 36,8
8. Linda Vlachová SKI klub ŽR 40,0
Chlapci 2006 - 2007 320 m
1. Šimon Macalík Tatran ŽR 1:03,9
2. Felix Jonathan Kopecký FJ SRK ŽR 1:14,3
Dívky 2006 - 2007 320 m
1. Laura Tatíčková ZŠ ŽR 1:06,5
2. Silvie Hojáková ZŠ ŽR 1:09,2
3. Tereza Koblasová ZŠ ŽR 1:11,7
4. Aneta Loosová SKI klub ŽR 1:18,9
5. Nela Škývarová ZŠ ŽR 1:20,3
6. Aneta Šimurdová SKI klub Vimperk 1:25,3
7. Agáta Pospíšilová ZŠ ŽR 1:26,5
Dívky 2004 - 2005 640 m
1. Stela Provalilová Sokol Kout 2:18,5
2. Eva Matějovičová AE klub lady 2:20,1
3. Ema Vanišová ZŠ ŽR 2:22,4
4. Sára Jedličková SK Špičák 2:22,9
5. Amálie Pospíchalová Tatran ŽR 2:29,9
6. Anna Matoušková Atletika Sušice 2:43,0
7. Aghata Lily Kopecká ZŠ ŽR 3:01,8
8. Denielle Fohlová Sokol Kout DNF
Chlapci 2002 - 2003 1 000 m
1. Filip Matějovič SC Černý 3:30,1
2. Lukáš Kalivoda SKI klub Vimperk 3:34,9
Chlapci 2000 - 2001 1609 m
1. František Strnad ZŠ ŽR 6:17,2
2. Robert Svítil Tatran ŽR 6:17,3
Dívky 2000 - 2001 1609 m
1. Zuzana Kulhánková Tatran ŽR 8:27,1
Junioři 1997 - 1999
1. Vojtěch Novotný Tatran ŽR 21:27,9
Muži A 1976 - 1996 8 000 m
1. Marek Svítil HS Šumava 37:35,7
2. Ondřej Kocum Tatran ŽR 38:16,7
3. Jakub Frenzl Šumava GO 42:16,8
Muži B 1966 - 1975 8 000 m
1. Martin Šimurda SKI klub Vimperk 34:34,8
2. Martin Matějovič Plzeň 38:21,6
Muži C 1956 - 1965 5 800 m
1. Roman Pech SKI klub Vimperk 38:23,7
2. Karel Voráček Sokol Dolany 41:01,2
3. František Kukaň GAMA 42:38,6
4. Petr Hojda Klenčí p. Č. 43:19,7
5. Ctirad Drahorád Tatran ŽR 46:53,8
6. Pavel Valeš NEI Žihobce 47:00,2
Muži D 1946 - 1955 5 800 m
1. Milan Lukačišin Cykloservis Malát 40:35,7
Muži E 1945 a starší 5 000 m
1. Petr Janový AC Trial Plzeň 25:13,0
2. Josef Růžička Tatran ŽR 29:58,0
3. František März Sokol Kout na Šum. 34:13,8
Ženy A 1976 - 1996 5 000 m
1. Pavla Zahálková Škoda Plzeň 20:15,8
2. Petra Kaviová Atletika Klatovy 21:42,2
3. Kristýna Vybíralová SKI klub ŽR 25:07,1
4. Václava Jandová SDH Malá Víska 27:59,0
Ženy B 1975 a starší 5 000 m
1. Jindra Zahálková BK Chlumčany 25:15,0
2. Simona Vybíralová SA Špičák 28:38,3
3. Lucie Ch. Kopecká Železná Ruda 28:55,2
4. Julie Schneedörflerová Javorná 30:19,5
ŽELEZNÁ RUDA 4. 10. 2015
PŘEDSEDA TJ: JOSEF RŮŽIČKA
ŘEDITEL ZÁVODU: CTIRAD DRAHORÁD
HLAVNÍ ROZHODČÍ: JIŘÍ PSCHEIDT
Webdesign & hosting: ŠumavaNet.CZ